ProizvodiNew Products
New Products Adapterski alat Kabelski alat

Kategorijama

Accessory Adapter / Pretvarač Alati Automatizacija doma Čitač kartica Express Card / PCMCIA Instalacijska tehnologija Kabel Komponente Koncentrator Kućišta Memorija Mobilni nosači Module Mreža Multimedij Organizacija kabela PCI PCI Express Slot brackets Tehnologija RF radio frekvencije Ulazni uređaji

New Products

90515
Delock 4 u 1 alat za instalaciju F spojnika
Predmet br.: 90515
90010
Delock 4 ulaza SATA PCI Express x1 Kartice - niskoprofilni faktor oblika
Predmet br.: 90010
90512
Delock Alat za struganje koaksijalnih kabela s 3 oštrice
Predmet br.: 90512
86867
Delock Keystone modul 2-pinski blok terminala > blok terminala crno
Predmet br.: 86867
86851
Delock Keystone modul FC Simplex ženski > ženski crno
Predmet br.: 86851
86852
Delock Keystone modul FireWire ženski > FireWire ženski crno
Predmet br.: 86852
86853
Delock Keystone modul HDMI ženski 110° > HDMI ženski s kabelom crno
Predmet br.: 86853
86854
Delock Keystone modul HDMI ženski 250° > HDMI ženski s kabelom crno
Predmet br.: 86854
86860
Delock Keystone modul mini DisplayPort ženski 110° > mini DisplayPort muški s kabelom bijela
Predmet br.: 86860
86869
Delock Keystone modul USB 2.0 A ženski 110° > USB 2.0 A ženski s kabelom crno
Predmet br.: 86869
86870
Delock Keystone modul USB 2.0 A ženski 250° > USB 2.0 A ženski s kabelom crno
Predmet br.: 86870
86871
Delock Keystone modul USB 3.0 A ženski 250° > USB 3.0 A muški s kabelom
Predmet br.: 86871
86859
Delock Keystone Module stereoutikač ženski 3,5 mm 3-zatični na stereoutikač ženski 3,5 mm 3-zatični crni
Predmet br.: 86859
62984
Delock M.2 Key M na U.2 SFF-8639 NVMe adapter s kabelom od 50 cm
Predmet br.: 62984
86013
Delock RGB spojni kabel 3 zatični za 5 V RGB / ARGB LED osvjetljenje 30 cm
Predmet br.: 86013
86001
Delock RGB spojni kabel 3 zatični za 5 V RGB / ARGB LED osvjetljenje s 2 x 3 zatičnim ženskim 50 cm
Predmet br.: 86001
86015
Delock RGB spojni kabel 4 zatični za 12 V RGB LED osvjetljenje 30 cm
Predmet br.: 86015
86925
Delock Loopback adapter za optička vlakna, LC / OM1 Višemodni, bež
Predmet br.: 86925
86930
Delock Loopback adapter za optička vlakna, LC / OM2 Višemodni, bež
Predmet br.: 86930
86931
Delock Loopback adapter za optička vlakna, LC / OM3 Višemodni, bež
Predmet br.: 86931
86924
Delock Loopback adapter za optička vlakna, LC / UPC jednostruki modus, plavi
Predmet br.: 86924
86921
Delock Loopback adapter za optička vlakna, SC / OM1 Višemodni, bež
Predmet br.: 86921
86922
Delock Loopback adapter za optička vlakna, SC / OM2 Višemodni, bež
Predmet br.: 86922
86923
Delock Loopback adapter za optička vlakna, SC / OM3 Višemodni, bež
Predmet br.: 86923
63497
Delock Adapter cable USB 2.0 Type-A to Serial RS-232 with 3 open wires 0.5 m
Predmet br.: 63497
62930
Delock Adapter cable USB 2.0 Type-A to Serial RS-232 with 3 open wires 1 m
Predmet br.: 62930
90428
Delock Adapter cable USB 2.0 Type-A to Serial RS-232 with 3 open wires 2 m
Predmet br.: 90428
90524
Delock Adapter cable USB 2.0 Type-A to Serial RS-232 with 9 open wires + Shielding 0.5 m
Predmet br.: 90524
90415
Delock Adapter cable USB 2.0 Type-A to Serial RS-232 with 9 open wires + Shielding 0.5 m
Predmet br.: 90415
90416
Delock Adapter cable USB 2.0 Type-A to Serial RS-232 with 9 open wires + Shielding 2 m
Predmet br.: 90416
66730
Delock Adapter DC 1,35 x 3,5 mm ženski > Blok priključaka 2-polni
Predmet br.: 66730
66527
Delock Adapter RJ11/14 male to Terminal Block 4 pin 2-part
Predmet br.: 66527
66729
Delock Držač kabela 318 x 65 mm za ugradnju na zid, crni
Predmet br.: 66729
66728
Delock Držač kabela 325 x 90 mm za ugradnju na zid, crni
Predmet br.: 66728
81341
Delock Easy 45 modul 2 x RCA ženski na RJ45 ženski ulaz 22,5 x 45 mm
Predmet br.: 81341
81338
Delock Easy 45 modul 2 x RCA ženski ulaz 22,5 x 45 mm
Predmet br.: 81338
81342
Delock Easy 45 modul 3 x RCA ženski na RJ45 ženski ulaz 22,5 x 45 mm
Predmet br.: 81342
81339
Delock Easy 45 modul 3 x RCA ženski ulaz 22,5 x 45 mm
Predmet br.: 81339
81336
Delock Easy 45 modul BNC ženski ulaz 22,5 x 45 mm
Predmet br.: 81336
81340
Delock Easy 45 modul RCA ženski na RJ45 ženski ulaz 22,5 x 45 mm
Predmet br.: 81340
81337
Delock Easy 45 modul RCA ženski ulaz 22,5 x 45 mm
Predmet br.: 81337
81344
Delock Easy 45 modul USB 2.0 Tip-A ženski na RJ45 ženski ulaz 22,5 x 45 mm
Predmet br.: 81344
81343
Delock Easy 45 modul USB 2.0 Tipa-A ženski na priključni blok 22,5 x 45 mm
Predmet br.: 81343
85674
Delock Kabel Mini SAS SFF-8087 > 4 x SATA 7-polni + bočni trakasti 0,5 m metalni
Predmet br.: 85674
89383
Delock PCI Express Kartica > 1 x 10 Gigabit LAN NBASE-T RJ45
Predmet br.: 89383
86766
Delock Produžni kabel stereo priključka 6,35 mm 3-zatični muški na ženski 10 m crni
Predmet br.: 86766
86767
Delock Produžni kabel stereo priključka 6,35 mm 3-zatični muški na ženski 5 m crni
Predmet br.: 86767
86945
Delock Spojnica s optičkim vlaknima E2000 Simplex ženska na Simplex ženska jednostruka, plava
Predmet br.: 86945
86944
Delock Spojnica s optičkim vlaknima E2000 Simplex ženska na Simplex ženska jednostruka, zelena
Predmet br.: 86944
86943
Delock Spojnica s optičkim vlaknima za PCB SC Simplex ženski na SC Simplex ženski jednostruki, plava
Predmet br.: 86943
86932
Delock Spojnica s optičkim vlaknima za PCB SC Simplex ženski na SC Simplex ženski jednostruki, zeleni
Predmet br.: 86932
83000
Delock USB kabel za podatke i napajanje za iPhone™, iPad™, iPod™ bijela 1 m
Predmet br.: 83000
83001
Delock USB kabel za podatke i napajanje za iPhone™, iPad™, iPod™ bijela 15 cm
Predmet br.: 83001
86817
Delock Keystone modul LC Duplex ženski na LC Duplex ženski akvamarin / bijela
Predmet br.: 86817
86816
Delock Keystone modul LC Duplex ženski na LC Duplex ženski limeta zelena / bijela
Predmet br.: 86816
86818
Delock Keystone modul LC Duplex ženski na LC Duplex ženski ljubičasta / bijela
Predmet br.: 86818
86814
Delock Keystone modul SC Simplex ženski na SC Simplex ženski akvamarin / crno
Predmet br.: 86814
86715
Delock Keystone modul SC Simplex ženski na SC Simplex ženski bež / crno
Predmet br.: 86715
86813
Delock Keystone modul SC Simplex ženski na SC Simplex ženski limeta zelena / bijela
Predmet br.: 86813
86811
Delock Keystone modul SC Simplex ženski na SC Simplex ženski limeta zelena / crno
Predmet br.: 86811
86815
Delock Keystone modul SC Simplex ženski na SC Simplex ženski ljubičasta / crno
Predmet br.: 86815
86812
Delock Keystone modul SC Simplex ženski na SC Simplex ženski plava / crno
Predmet br.: 86812
86332
Delock Keystone modul ST Simplex ženski > ST Simplex ženski crno
Predmet br.: 86332
12713
Delock LPWAN 868 MHz antena SMA muški 1,6 dBi vanjska višesmjerni crni
Predmet br.: 12713
86926
Delock RJ45 muški Cat.6 STP bez alata
Predmet br.: 86926
86927
Delock RJ45 muški Cat.6A STP bez alata
Predmet br.: 86927
86928
Delock Spojnik mrežnog kabela Cat.6 STP bez alata
Predmet br.: 86928
86929
Delock Spojnik mrežnog kabela Cat.6A STP bez alata
Predmet br.: 86929
66649
Delock Traka četke od 20 mm s ravnim aluminijskim profilom - duljina 1 m
Predmet br.: 66649
66650
Delock Traka četke od 20 mm sa zakrivljenim aluminijskim profilom - duljina 1 m
Predmet br.: 66650
66651
Delock Traka četke od 40 mm s ravnim aluminijskim profilom - duljina 1 m
Predmet br.: 66651
66652
Delock Traka četke od 40 mm sa zakrivljenim aluminijskim profilom - duljina 1 m
Predmet br.: 66652
12712
Delock ISM 433 MHz antena SMA muška -0,5 dBi višesmjerna fleksibilna crna
Predmet br.: 12712
12715
Delock LPWAN 868 MHz antena SMA muški 1,6 dBi vanjska višesmjerni crni
Predmet br.: 12715
12716
Delock LPWAN 868 MHz antena SMA muški 90° 1,6 dBi vanjska višesmjerni crni
Predmet br.: 12716
12717
Delock Višepojasna LTE UMTS GSM GNSS antena 3 x SMA muška višesmjerna za montažu na krov, crna, vanjska
Predmet br.: 12717
12714
Delock WLAN 802.11 b/g/n antena RP-SMA muška 1,7 - 3,7 dBi višesmjerna fiksna sa savitljivim materijalom, crna
Predmet br.: 12714
89059
Delock Antenski kabel s RP-SMA utikačem na N ženski RG-174 30 cm
Predmet br.: 89059
12722
Delock LPWAN 868 MHz antena SMA muški 4,5 dBi, fiksna, višesmjerna s kabelom za povezivanje RG-58 C/U 2,5 m vanjska crni
Predmet br.: 12722
90012
Delock Antenski kabel s TNC utikačem na TNC ženski RG-58 60 cm
Predmet br.: 90012
90297
Delock WLAN WiFi 6 antena RP-SMA muška 4 - 6 d dvosmjerna s magnetnom bazom i nagibnim spojem
Predmet br.: 90297
19537
Delock Kabelske vezice s kukicom i omčom i pričvrsnom ušicom D 150 x Š 20 mm crne 5 komada
Predmet br.: 19537
19538
Delock Kabelske vezice s kukicom i omčom i pričvrsnom ušicom D 150 x Š 20 mm crvena 5 komada
Predmet br.: 19538
19539
Delock Kabelske vezice s kukicom i omčom i pričvrsnom ušicom D 150 x Š 20 mm plava 5 komada
Predmet br.: 19539
19541
Delock Kabelske vezice s kukicom i omčom i pričvrsnom ušicom D 150 x Š 20 mm zeleno 5 komada
Predmet br.: 19541
19540
Delock Kabelske vezice s kukicom i omčom i pričvrsnom ušicom D 150 x Š 20 mm žuta 5 komada
Predmet br.: 19540
19543
Delock Kabelske vezice s kukicom i omčom i pričvrsnom ušicom D 190 x Š 25 mm crne 5 komada
Predmet br.: 19543
19545
Delock Kabelske vezice s kukicom i omčom i pričvrsnom ušicom D 190 x Š 25 mm crvena 5 komada
Predmet br.: 19545
19546
Delock Kabelske vezice s kukicom i omčom i pričvrsnom ušicom D 190 x Š 25 mm plava 5 komada
Predmet br.: 19546
19548
Delock Kabelske vezice s kukicom i omčom i pričvrsnom ušicom D 190 x Š 25 mm zeleno 5 komada
Predmet br.: 19548
19547
Delock Kabelske vezice s kukicom i omčom i pričvrsnom ušicom D 190 x Š 25 mm žuta 5 komada
Predmet br.: 19547
19549
Delock Kabelske vezice s kukicom i omčom i pričvrsnom ušicom D 280 x Š 38 mm crne 3 komada
Predmet br.: 19549
19550
Delock Kabelske vezice s kukicom i omčom i pričvrsnom ušicom D 280 x Š 38 mm crvena 3 komada
Predmet br.: 19550
19551
Delock Kabelske vezice s kukicom i omčom i pričvrsnom ušicom D 280 x Š 38 mm plava 3 komada
Predmet br.: 19551
19553
Delock Kabelske vezice s kukicom i omčom i pričvrsnom ušicom D 280 x Š 38 mm zeleno 3 komada
Predmet br.: 19553
19552
Delock Kabelske vezice s kukicom i omčom i pričvrsnom ušicom D 280 x Š 38 mm žuta 3 komada
Predmet br.: 19552
19525
Delock Kabelske vezice s kukicom i omčom D 150 x Š 20 mm crne 5 komada
Predmet br.: 19525
19526
Delock Kabelske vezice s kukicom i omčom D 150 x Š 20 mm crvena 5 komada
Predmet br.: 19526
19527
Delock Kabelske vezice s kukicom i omčom D 150 x Š 20 mm plava 5 komada
Predmet br.: 19527
19531
Delock Kabelske vezice s kukicom i omčom D 190 x Š 25 mm crne 5 komada
Predmet br.: 19531
19532
Delock Kabelske vezice s kukicom i omčom D 190 x Š 25 mm crvena 5 komada
Predmet br.: 19532
19533
Delock Kabelske vezice s kukicom i omčom D 190 x Š 25 mm plava 5 komada
Predmet br.: 19533
19534
Delock Kabelske vezice s kukicom i omčom D 280 x Š 38 mm crne 3 komada
Predmet br.: 19534
19535
Delock Kabelske vezice s kukicom i omčom D 280 x Š 38 mm crvena 3 komada
Predmet br.: 19535
19536
Delock Kabelske vezice s kukicom i omčom D 280 x Š 38 mm plava 3 komada
Predmet br.: 19536
19519
Delock Kabelske vezice od kuke i petlje D 150 x Š 12 mm bijela 10 komada
Predmet br.: 19519
19520
Delock Kabelske vezice od kuke i petlje D 200 x Š 12 mm bijela 10 komada
Predmet br.: 19520
19523
Delock Kabelske vezice od kuke i petlje D 250 x Š 12 mm bijela 10 komada
Predmet br.: 19523
19524
Delock Kabelske vezice od kuke i petlje D 300 x Š 12 mm bijela 10 komada
Predmet br.: 19524
87776
Delock USB Type-C™ razdvajač (DP Alt modus) > 1 x HDMI + 1 x VGA izlaz
Predmet br.: 87776
12016
Delock Ergonomski optički 3-u-1 miš s 5 gumba USB Tipa-A / Type-C™, 2,4 GHz i Bluetooth veza
Predmet br.: 12016
19985
Delock Kutija termoskupljajućih cijevi, s unutarnjim ljepilom, omjer skupljanja 3:1, 5 m x 12,7 mm, crna
Predmet br.: 19985
19987
Delock Kutija termoskupljajućih cijevi, s unutarnjim ljepilom, omjer skupljanja 3:1, 5 m x 15 mm, crna
Predmet br.: 19987
19993
Delock Kutija termoskupljajućih cijevi, s unutarnjim ljepilom, omjer skupljanja 3:1, 5 m x 19,1 mm, crna
Predmet br.: 19993
19962
Delock Kutija termoskupljajućih cijevi, s unutarnjim ljepilom, omjer skupljanja 3:1, 5 m x 2,4 mm, crna
Predmet br.: 19962
19996
Delock Kutija termoskupljajućih cijevi, s unutarnjim ljepilom, omjer skupljanja 3:1, 5 m x 25,4 mm, crna
Predmet br.: 19996
19963
Delock Kutija termoskupljajućih cijevi, s unutarnjim ljepilom, omjer skupljanja 3:1, 5 m x 3,2 mm, crna
Predmet br.: 19963
19964
Delock Kutija termoskupljajućih cijevi, s unutarnjim ljepilom, omjer skupljanja 3:1, 5 m x 4,8 mm, crna
Predmet br.: 19964
19971
Delock Kutija termoskupljajućih cijevi, s unutarnjim ljepilom, omjer skupljanja 3:1, 5 m x 6,4 mm, crna
Predmet br.: 19971
19979
Delock Kutija termoskupljajućih cijevi, s unutarnjim ljepilom, omjer skupljanja 3:1, 5 m x 7,9 mm, crna
Predmet br.: 19979
19984
Delock Kutija termoskupljajućih cijevi, s unutarnjim ljepilom, omjer skupljanja 3:1, 5 m x 9,5 mm, crna
Predmet br.: 19984
84544
Delock Serijski kabel D-Sub 25 muški na D-Sub 9 ženski 1 m
Predmet br.: 84544
86877
Delock Serijski kabel D-Sub 25 muški na D-Sub 9 ženski 10 m
Predmet br.: 86877
85524
Delock Serijski kabel D-Sub 25 muški na D-Sub 9 ženski 2 m
Predmet br.: 85524
85525
Delock Serijski kabel D-Sub 25 muški na D-Sub 9 ženski 3 m
Predmet br.: 85525
86876
Delock Serijski kabel D-Sub 25 muški na D-Sub 9 ženski 5 m
Predmet br.: 86876
86908
Delock Serijski kabel D-Sub 25 muški na muški 0,5 m
Predmet br.: 86908
84172
Delock Serijski kabel D-Sub 25 muški na muški 1 m
Predmet br.: 84172
84538
Delock Serijski kabel D-Sub 25 muški na muški 10 m
Predmet br.: 84538
84231
Delock Serijski kabel D-Sub 25 muški na muški 2 m
Predmet br.: 84231
84539
Delock Serijski kabel D-Sub 25 muški na muški 20 m
Predmet br.: 84539
84391
Delock Serijski kabel D-Sub 25 muški na muški 3 m
Predmet br.: 84391
84537
Delock Serijski kabel D-Sub 25 muški na muški 5 m
Predmet br.: 84537
86907
Delock Serijski kabel D-Sub 25 muški na ženski 0,5 m
Predmet br.: 86907
83205
Delock Serijski kabel D-Sub 25 muški na ženski 1 m
Predmet br.: 83205
83678
Delock Serijski kabel D-Sub 25 muški na ženski 10 m
Predmet br.: 83678
83207
Delock Serijski kabel D-Sub 25 muški na ženski 2 m
Predmet br.: 83207
83682
Delock Serijski kabel D-Sub 25 muški na ženski 20 m
Predmet br.: 83682
83209
Delock Serijski kabel D-Sub 25 muški na ženski 3 m
Predmet br.: 83209
83214
Delock Serijski kabel D-Sub 25 muški na ženski 5 m
Predmet br.: 83214
86911
Delock Serijski kabel D-Sub 37 muški na muški 0,5 m
Predmet br.: 86911
86878
Delock Serijski kabel D-Sub 37 muški na muški 1 m
Predmet br.: 86878
86879
Delock Serijski kabel D-Sub 37 muški na muški 2 m
Predmet br.: 86879
86880
Delock Serijski kabel D-Sub 37 muški na muški 3 m
Predmet br.: 86880
86881
Delock Serijski kabel D-Sub 37 muški na muški 5 m
Predmet br.: 86881
86910
Delock Serijski kabel D-Sub 37 muški na ženski 0,5 m
Predmet br.: 86910
86882
Delock Serijski kabel D-Sub 37 muški na ženski 1 m
Predmet br.: 86882
86883
Delock Serijski kabel D-Sub 37 muški na ženski 2 m
Predmet br.: 86883
86884
Delock Serijski kabel D-Sub 37 muški na ženski 3 m
Predmet br.: 86884
86885
Delock Serijski kabel D-Sub 37 muški na ženski 5 m
Predmet br.: 86885
85468
Delock Kabel OCuLink SFF-8611 > 4 x SATA 7-polni 0,5 m metalni
Predmet br.: 85468
85829
Delock Kabel OCuLink SFF-8611 > 4 x SATA 7-polni 1 m metalni
Predmet br.: 85829
60353
Delock Kabelska uvodnica PG11 s vlačnim rasterećenjem i zaštitom od savijanja, crna
Predmet br.: 60353
60354
Delock Kabelska uvodnica PG11 s vlačnim rasterećenjem i zaštitom od savijanja, siv
Predmet br.: 60354
60355
Delock Kabelska uvodnica PG13,5 s vlačnim rasterećenjem i zaštitom od savijanja, crna
Predmet br.: 60355
60356
Delock Kabelska uvodnica PG13,5 s vlačnim rasterećenjem i zaštitom od savijanja, siv
Predmet br.: 60356
60357
Delock Kabelska uvodnica PG16 s vlačnim rasterećenjem i zaštitom od savijanja, crna
Predmet br.: 60357
60358
Delock Kabelska uvodnica PG16 s vlačnim rasterećenjem i zaštitom od savijanja, siv
Predmet br.: 60358
60359
Delock Kabelska uvodnica PG21 s vlačnim rasterećenjem i zaštitom od savijanja, crna
Predmet br.: 60359
60360
Delock Kabelska uvodnica PG21 s vlačnim rasterećenjem i zaštitom od savijanja, siv
Predmet br.: 60360
60361
Delock Kabelska uvodnica PG29 s vlačnim rasterećenjem i zaštitom od savijanja, crna
Predmet br.: 60361
60362
Delock Kabelska uvodnica PG29 s vlačnim rasterećenjem i zaštitom od savijanja, siv
Predmet br.: 60362
60351
Delock Kabelska uvodnica PG9 s vlačnim rasterećenjem i zaštitom od savijanja, crna
Predmet br.: 60351
60352
Delock Kabelska uvodnica PG9 s vlačnim rasterećenjem i zaštitom od savijanja, siv
Predmet br.: 60352
60343
Delock Kabelska uvodnica s vlačnim rasterećenjem PG11, crna
Predmet br.: 60343
60344
Delock Kabelska uvodnica s vlačnim rasterećenjem PG11, siv
Predmet br.: 60344
60345
Delock Kabelska uvodnica s vlačnim rasterećenjem PG13,5 crna
Predmet br.: 60345
60346
Delock Kabelska uvodnica s vlačnim rasterećenjem PG13,5 siv
Predmet br.: 60346
60347
Delock Kabelska uvodnica s vlačnim rasterećenjem PG16, crna
Predmet br.: 60347
60348
Delock Kabelska uvodnica s vlačnim rasterećenjem PG16, siv
Predmet br.: 60348
60349
Delock Kabelska uvodnica s vlačnim rasterećenjem PG21, crna
Predmet br.: 60349
60350
Delock Kabelska uvodnica s vlačnim rasterećenjem PG21, siv
Predmet br.: 60350
60339
Delock Kabelska uvodnica s vlačnim rasterećenjem PG7, crna
Predmet br.: 60339
60340
Delock Kabelska uvodnica s vlačnim rasterećenjem PG7, siv
Predmet br.: 60340
60341
Delock Kabelska uvodnica s vlačnim rasterećenjem PG9, crna
Predmet br.: 60341
60342
Delock Kabelska uvodnica s vlačnim rasterećenjem PG9, siv
Predmet br.: 60342
60296
Delock Kabelska uvodnica zakrivljena pod kutom od 90°, PG11 crna
Predmet br.: 60296
60297
Delock Kabelska uvodnica zakrivljena pod kutom od 90°, PG11 siv
Predmet br.: 60297
60298
Delock Kabelska uvodnica zakrivljena pod kutom od 90°, PG13,5 crna
Predmet br.: 60298
60299
Delock Kabelska uvodnica zakrivljena pod kutom od 90°, PG13,5 siv
Predmet br.: 60299
60333
Delock Kabelska uvodnica zakrivljena pod kutom od 90°, PG16 crna
Predmet br.: 60333
60334
Delock Kabelska uvodnica zakrivljena pod kutom od 90°, PG16 siv
Predmet br.: 60334
60335
Delock Kabelska uvodnica zakrivljena pod kutom od 90°, PG21 crna
Predmet br.: 60335
60336
Delock Kabelska uvodnica zakrivljena pod kutom od 90°, PG21 siv
Predmet br.: 60336
60337
Delock Kabelska uvodnica zakrivljena pod kutom od 90°, PG29 crna
Predmet br.: 60337
60338
Delock Kabelska uvodnica zakrivljena pod kutom od 90°, PG29 siv
Predmet br.: 60338
60292
Delock Kabelska uvodnica zakrivljena pod kutom od 90°, PG7 crna
Predmet br.: 60292
60293
Delock Kabelska uvodnica zakrivljena pod kutom od 90°, PG7 siv
Predmet br.: 60293
60294
Delock Kabelska uvodnica zakrivljena pod kutom od 90°, PG9 crna
Predmet br.: 60294
60295
Delock Kabelska uvodnica zakrivljena pod kutom od 90°, PG9 siv
Predmet br.: 60295
64140
Delock Pretvarač 1 x serijski RS-232 do 1 x serijski RS-485 s ESD zaštitom od 15 kV
Predmet br.: 64140
86830
Delock Alat za krimpanje za spojnike s pomicanjem izolacije s kompletom adaptera
Predmet br.: 86830
64112
Delock 10″ industrijski koncentrator 10 x USB 3.2 Gen 1 Tip-A
Predmet br.: 64112
12009
Delock Bluetooth Mini tipkovnica za Windows / Android / iOS - punjiva crna
Predmet br.: 12009
42631
Delock 19″ izvlačna ladica 1U, crna
Predmet br.: 42631
42630
Delock 19″ izvlačna ploča 3U, crna
Predmet br.: 42630
42632
Delock 19″ nosač DIN vodilice 4U, crna
Predmet br.: 42632
12654
Delock Antenski kabel RP-SMA ženski masivne glave na MHF® 4L LK muški 1.37 10 cm navoj duljine 10 mm
Predmet br.: 12654
12655
Delock Antenski kabel RP-SMA ženski masivne glave na MHF® 4L LK muški 1.37 10 cm navoj duljine 10 mm sa zaštitom od prskanja
Predmet br.: 12655
12656
Delock Antenski kabel RP-SMA ženski masivne glave na MHF® 4L LK muški 1.37 20 cm navoj duljine 10 mm
Predmet br.: 12656
12657
Delock Antenski kabel RP-SMA ženski masivne glave na MHF® 4L LK muški 1.37 20 cm navoj duljine 10 mm sa zaštitom od prskanja
Predmet br.: 12657
12658
Delock Antenski kabel RP-SMA ženski masivne glave na MHF® 4L LK muški 1.37 35 cm navoj duljine 10 mm
Predmet br.: 12658
12659
Delock Antenski kabel RP-SMA ženski masivne glave na MHF® 4L LK muški 1.37 35 cm navoj duljine 10 mm sa zaštitom od prskanja
Predmet br.: 12659
12660
Delock Antenski kabel RP-SMA ženski masivne glave na MHF® 4L LK muški 1.37 50 cm navoj duljine 10 mm
Predmet br.: 12660
12661
Delock Antenski kabel RP-SMA ženski masivne glave na MHF® 4L LK muški 1.37 50 cm navoj duljine 10 mm sa zaštitom od prskanja
Predmet br.: 12661
12662
Delock Antenski kabel SMA ženski masivne glave na MHF® 4L LK muški 1.37 20 cm navoj duljine 10 mm
Predmet br.: 12662
12663
Delock Antenski kabel SMA ženski masivne glave na MHF® 4L LK muški 1.37 20 cm navoj duljine 10 mm sa zaštitom od prskanja
Predmet br.: 12663
12664
Delock Antenski kabel SMA ženski masivne glave na MHF® 4L LK muški 1.37 35 cm navoj duljine 10 mm
Predmet br.: 12664
12665
Delock Antenski kabel SMA ženski masivne glave na MHF® 4L LK muški 1.37 35 cm navoj duljine 10 mm sa zaštitom od prskanja
Predmet br.: 12665
12666
Delock Antenski kabel SMA ženski masivne glave na MHF® 4L LK muški 1.37 50 cm navoj duljine 10 mm
Predmet br.: 12666
12667
Delock Antenski kabel SMA ženski masivne glave na MHF® 4L LK muški 1.37 50 cm navoj duljine 10 mm sa zaštitom od prskanja
Predmet br.: 12667
66738
Delock Adapter cable USB Type-A to Serial RS-232 RJ10 with ESD protection Meade Autostar 2 m
Predmet br.: 66738
66735
Delock Adapter cable USB Type-A to Serial RS-232 RJ12 with ESD potection Skywatcher 2 m
Predmet br.: 66735
66736
Delock Adapter cable USB Type-A to Serial RS-232 RJ12 with ESD protection APC 2 m
Predmet br.: 66736
66737
Delock Adapter cable USB Type-A to Serial RS-232 RJ12 with ESD protection Leadshine 2 m
Predmet br.: 66737
66734
Delock Adapter cable USB Type-A to Serial RS-232 RJ9/RJ10 with ESD protection Celestron NexStar 2 m
Predmet br.: 66734
66638
Delock USB kravatni Lavalierov mikrofon u svim smjerovima 24 bitni / 192 kHz s kopčom i stereoutikačem od 3,5 mm s ulazom za slušalice
Predmet br.: 66638
66582
Delock Vlog Shotgun set mikrofona za pametne telefone i DSLR kamere
Predmet br.: 66582
19404
Delock Leptir crijevna stezaljka 10 - 16 mm, 10 komada
Predmet br.: 19404
19419
Delock Leptir crijevna stezaljka 13 - 19 mm, 10 komada
Predmet br.: 19419
19435
Delock Leptir crijevna stezaljka 16 - 25 mm, 10 komada
Predmet br.: 19435
19439
Delock Leptir crijevna stezaljka 22 - 32 mm, 10 komada
Predmet br.: 19439
19447
Delock Leptir crijevna stezaljka 25 - 40 mm, 10 komada
Predmet br.: 19447
19448
Delock Leptir crijevna stezaljka 32 - 50 mm, 10 komada
Predmet br.: 19448
19449
Delock Leptir crijevna stezaljka 40 - 60 mm, 10 komada
Predmet br.: 19449
19453
Delock Leptir crijevna stezaljka 50 - 70 mm, 10 komada
Predmet br.: 19453
19454
Delock Leptir crijevna stezaljka 60 - 80 mm, 10 komada
Predmet br.: 19454
19403
Delock Leptir crijevna stezaljka 8 - 12 mm, 10 komada
Predmet br.: 19403
19460
Delock Leptir crijevna stezaljka, set od 10 komada raznih boja
Predmet br.: 19460
86828
Delock Alat za ugradnju plastičnih kabelskih vezica
Predmet br.: 86828
86829
Delock Zatezač za plastične kabelske vezice
Predmet br.: 86829
86501
Delock 10″ D-Type Patch ploča 6 ulaza crna
Predmet br.: 86501
86500
Delock 19″ D-Type Patch ploča 12 ulaza crna
Predmet br.: 86500
86732
Delock D-Type Modul 3,5 mm ženski stereo priključak s 3 kontakta na priključni blok
Predmet br.: 86732
86706
Delock D-Type Modul DB9 muški na DB9 muški
Predmet br.: 86706
86704
Delock D-Type Modul DB9 muški na DB9 ženski
Predmet br.: 86704
86705
Delock D-Type Modul DB9 ženski na DB9 ženski
Predmet br.: 86705
86734
Delock D-Type Modul USB 2.0 Tip-A ženski na priključni blok
Predmet br.: 86734
86733
Delock D-Type Modul USB 2.0 Tip-B ženski na priključni blok
Predmet br.: 86733
86707
Delock D-Type Modul USB 3.0 Tip-A ženski na Tip-B ženski
Predmet br.: 86707
64038
Delock Adapter USB Type-C™ na 1 x serijski RS-232 DB9 s 15 kV ESD zaštitom
Predmet br.: 64038
90494
Delock Adapter USB Type-C™ na 2 x serijski RS-232 DB9 s 15 kV ESD zaštitom
Predmet br.: 90494
90495
Delock Adapter USB Type-C™ na 4 x serijski RS-232 DB9 s 15 kV ESD zaštitom
Predmet br.: 90495
87756
Delock RS-232 sklopka i razdjelnik 1 x serijski DB9 na 2 x USB 2.0 Tip-B dvosmjerni
Predmet br.: 87756
90497
Delock USB Tip-A na serijski DB9 adapter s 9 LED RS-232 ispitivačem
Predmet br.: 90497
90414
Delock USB Type-C™ na serijski DB9 adapter s 9 LED RS-232 ispitivačem
Predmet br.: 90414
86849
Delock Keystone modul DC 5,5 x 2,1 mm ženski crno
Predmet br.: 86849
86850
Delock Keystone modul DC 5,5 x 2,5 mm ženski crno
Predmet br.: 86850
86857
Delock Keystone modul IEC muški > ženski crno
Predmet br.: 86857
86742
Delock Keystone modul RCA ženski > RCA ženski bijeli / crni
Predmet br.: 86742
86741
Delock Keystone modul RCA ženski > RCA ženski crvena / crno
Predmet br.: 86741
86746
Delock Keystone modul RCA ženski > RCA ženski pozlaćeni bijeli / crni
Predmet br.: 86746
86744
Delock Keystone modul RCA ženski > RCA ženski pozlaćeni crvena / crni
Predmet br.: 86744
86743
Delock Keystone modul RCA ženski > RCA ženski pozlaćeni žuta / crni
Predmet br.: 86743
86740
Delock Keystone modul RCA ženski > RCA ženski žuta / crno
Predmet br.: 86740
86865
Delock Keystone modul RP-SMA ženski > RP-SMA ženski crno
Predmet br.: 86865
86866
Delock Keystone modul SMA ženski > SMA ženski crno
Predmet br.: 86866
86745
Delock Keystone nosač 1 priključak za D-vrstu metalni
Predmet br.: 86745
86738
Delock Keystone poklopac crno s 12,5 mm rupom, 4 komada
Predmet br.: 86738
86739
Delock Keystone poklopac crno s 9,7 mm rupom, 4 komada
Predmet br.: 86739
86864
Delock Spojni držač Keystone modula > navojna matica crna / crna
Predmet br.: 86864
86863
Delock Spojni držač Keystone modula > navojna matica crvena / crna
Predmet br.: 86863
18395
Delock Spojnica za držanje kabela, 2 komada bijele
Predmet br.: 18395
18393
Delock Držač kabela i čičak-traka, komplet od 6 komada
Predmet br.: 18393
18394
Delock Držač kabela i spojnica za kabele, komplet od 4 komada
Predmet br.: 18394
90358
Delock HSD Z muški +2 zatika napajanja PCB
Predmet br.: 90358
90359
Delock HSD Z muški +4 zatika napajanja PCB
Predmet br.: 90359
90357
Delock HSD Z muški PCB
Predmet br.: 90357
90356
Delock HSD Z muški 2 x PCB
Predmet br.: 90356
18392
Delock Komplet za upravljanje kabelima, 5 komada
Predmet br.: 18392
90525
Delock Prilagodnik HSD Z muški na HSD Z muški kutni
Predmet br.: 90525
90526
Delock Prilagodnik HSD Z ženski na HSD Z muški kutni
Predmet br.: 90526
81351
Delock Easy 45 modul D-Sub 9-zatični muški na 10-zatični priključni blok 22,5 x 45 mm
Predmet br.: 81351
81349
Delock Easy 45 modul D-Sub 9-zatični muški na 6-zatični priključni blok 22,5 x 45 mm
Predmet br.: 81349
81350
Delock Easy 45 modul D-Sub 9-zatični ženski na 10-zatični priključni blok 22,5 x 45 mm
Predmet br.: 81350
81348
Delock Easy 45 modul D-Sub 9-zatični ženski na 6-zatični priključni blok 22,5 x 45 mm
Predmet br.: 81348
81352
Delock Easy 45 modul DVI 24+1 ženski na priključni blok 22,5 x 45 mm
Predmet br.: 81352
81353
Delock Easy 45 modul Keystone držač 22,5 x 45 mm, bijela
Predmet br.: 81353
81354
Delock Easy 45 modul Keystone držač 22,5 x 45 mm, bijela / crno
Predmet br.: 81354
81355
Delock Easy 45 modul Keystone držač 22,5 x 45 mm, bijela / crvena
Predmet br.: 81355
81357
Delock Easy 45 modul Keystone držač 22,5 x 45 mm, bijela / plava
Predmet br.: 81357
81356
Delock Easy 45 modul Keystone držač 22,5 x 45 mm, bijela / zeleno
Predmet br.: 81356
81358
Delock Easy 45 modul Keystone držač 22,5 x 45 mm, bijela / žuta
Predmet br.: 81358
81347
Delock Easy 45 modul VGA muški na priključni blok 22,5 x 45 mm
Predmet br.: 81347
81346
Delock Easy 45 modul VGA ženski na priključni blok 22,5 x 45 mm
Predmet br.: 81346
86794
Delock Kabel DC 5,5 x 2,1 mm muški na 2 x DC ženski sa sklopkom 1 m
Predmet br.: 86794
86795
Delock Kabel DC 5,5 x 2,1 mm muški na 3 x DC ženski sa sklopkom 1 m
Predmet br.: 86795
86796
Delock Kabel DC 5,5 x 2,1 mm muški na 4 x DC ženski sa sklopkom 1 m
Predmet br.: 86796
86797
Delock Kabel USB Tipa-A muški na 2 x DC 5,5 x 2,1 mm ženski sa sklopkom 1 m
Predmet br.: 86797
86803
Delock Kabel USB Tipa-A muški na 2 x USB Tipa-A ženski sa sklopkom 1 m
Predmet br.: 86803
86798
Delock Kabel USB Tipa-A muški na 3 x DC 5,5 x 2,1 mm ženski sa sklopkom 1 m
Predmet br.: 86798
86804
Delock Kabel USB Tipa-A muški na 3 x USB Tipa-A ženski sa sklopkom 1 m
Predmet br.: 86804
86799
Delock Kabel USB Tipa-A muški na 4 x DC 5,5 x 2,1 mm ženski sa sklopkom 1 m
Predmet br.: 86799
86805
Delock Kabel USB Tipa-A muški na 4 x USB Tipa-A ženski sa sklopkom 1 m
Predmet br.: 86805
63333
Delock HDMI Audio Extractor 4K 60 Hz kompaktni
Predmet br.: 63333
88505
Delock PCI Express x8 Kartica 2 x RJ45 10 Gigabit LAN X540
Predmet br.: 88505
63331
Delock M.2 priključna stanica za 2 x M.2 NVMe PCIe SSD a / SSD-a s funkcijom klona
Predmet br.: 63331
47235
Delock 5.25″ mobilni nosač za 4 x 2.5″ U.2 NVMe SSD sa pretinaca koji se mogu zablokirati
Predmet br.: 47235
86727
Delock Strain relief for RJ45 plug grey 20 pieces
Predmet br.: 86727
86724
Delock Vlačno rasterećenje za muški RJ45, bijela 20 komada
Predmet br.: 86724
86722
Delock Vlačno rasterećenje za muški RJ45, crni 20 komada
Predmet br.: 86722
86725
Delock Vlačno rasterećenje za muški RJ45, crvena 20 komada
Predmet br.: 86725
86728
Delock Vlačno rasterećenje za muški RJ45, plava 20 komada
Predmet br.: 86728
86726
Delock Vlačno rasterećenje za muški RJ45, zeleno 20 komada
Predmet br.: 86726
86723
Delock Vlačno rasterećenje za muški RJ45, žuta 20 komada
Predmet br.: 86723
64115
Delock 2 ulaza USB 3.2 Gen 1 koncentrator s USB Type-C™ priključkom i SD + Micro SD utorom
Predmet br.: 64115
64123
Delock Dvostruki HDMI adapter s 4K 60 Hz i PD 3.0 za MacBook
Predmet br.: 64123
91602
Delock Mini USB 2.0 čitač kartice s utorom za SD i Micro SD karticu
Predmet br.: 91602
86768
Delock Navojni produžetak kabela 3 pinski 3,5 mm stereo utikač muški na stereo utikač ženski, 1,5 m crni
Predmet br.: 86768
64116
Delock USB Type-C™ adapter na Gigabit LAN sa sivim utorom napajanja
Predmet br.: 64116
90509
Delock PCI Express x1 Kartica na 4 x vanjski USB Tipa-A, ženski SuperSpeed USB (USB 3.2 Gen 1)
Predmet br.: 90509
63263
Delock USB 3.2 Gen 1 koncentrator s 4 ulaza + 1 ulaz za brzo punjenje + 1 USB-C™ PD 3.0 ulaz sa sklopkom i osvjetljenjem
Predmet br.: 63263
63262
Delock USB 3.2 Gen 1 koncentrator s 4 ulaza + 1 ulaz za brzo punjenje sa sklopkom i osvjetljenjem
Predmet br.: 63262
63264
Delock USB 3.2 Gen 1 koncentrator s 7 ulaza + 1 ulaz za brzo punjenje + 1 USB-C™ PD 3.0 ulaz sa sklopkom i osvjetljenjem
Predmet br.: 63264
42003
Delock Vanjsko kućište za M.2 SATA SSD s USB Type-C™ ženskim
Predmet br.: 42003
18370
Delock Zaštitna kutija za 2.5″ HDD / SSD, crvena
Predmet br.: 18370
18369
Delock Zaštitna kutija za 2.5″ HDD / SSD, plava
Predmet br.: 18369
18367
Delock Zaštitna kutija za 2.5″ HDD / SSD, prozirna
Predmet br.: 18367
18368
Delock Zaštitna kutija za 2.5″ HDD / SSD, siv
Predmet br.: 18368
18371
Delock Zaštitna kutija za 3.5″ HDD, bijela
Predmet br.: 18371
18372
Delock Zaštitna kutija za 3.5″ HDD, crno
Predmet br.: 18372
18374
Delock Zaštitna kutija za 3.5″ HDD, crvena
Predmet br.: 18374
18373
Delock Zaštitna kutija za 3.5″ HDD, plava
Predmet br.: 18373
86697
Delock Kabel za DC napajanje 5,5 x 2,1 mm muški za baterijski modul od 9 V
Predmet br.: 86697
86720
Delock Keystone modul LC Duplex ženski na LC Duplex ženski akvamarin / crno
Predmet br.: 86720
86719
Delock Keystone modul LC Duplex ženski na LC Duplex ženski bež / crno
Predmet br.: 86719
86721
Delock Keystone modul LC Duplex ženski na LC Duplex ženski ljubičasta / crno
Predmet br.: 86721
86718
Delock Keystone modul LC Duplex ženski na LC Duplex ženski plava / crno
Predmet br.: 86718
86716
Delock Keystone modul SC Simplex ženski na SC Simplex ženski akvamarin / bijela
Predmet br.: 86716
86717
Delock Keystone modul SC Simplex ženski na SC Simplex ženski ljubičasta / bijela
Predmet br.: 86717
86714
Delock Keystone modul SC Simplex ženski na SC Simplex ženski plava / bijela
Predmet br.: 86714
89139
Delock PCI Express x1 Karte auf 1 x 2,5 Gigabit LAN PoE
Predmet br.: 89139
88500
Delock PCI Express x4 kartica na 2 x Gigabit LAN PoE+
Predmet br.: 88500
88501
Delock PCI Express x4 kartica na 4 x Gigabit LAN PoE+
Predmet br.: 88501
43379
Delock 10″ mrežno kućište sa staklenim vratima 4U crni
Predmet br.: 43379
90518
Delock 2,4 GHz skener barkoda 1D i 2D sa stanicom za punjenje
Predmet br.: 90518
86916
Delock Kabelski spojnik oblik slova T za rad na otvorenom 2-zatični, IP68 vodootporan, navojni, promjer kabela 4,5 - 7,5 mm crni
Predmet br.: 86916
86917
Delock Kabelski spojnik oblik slova T za rad na otvorenom 3-zatični, IP68 vodootporan, navojni, promjer kabela 4,5 - 7,5 mm crni
Predmet br.: 86917
86918
Delock Kabelski spojnik oblik slova T za rad na otvorenom 4-zatični, IP68 vodootporan, navojni, promjer kabela 4,5 - 7,5 mm crni
Predmet br.: 86918
86919
Delock Kabelski spojnik oblik slova T za rad na otvorenom 5-zatični, IP68 vodootporan, navojni, promjer kabela 4,5 - 7,5 mm crni
Predmet br.: 86919
86912
Delock Kabelski spojnik za rad na otvorenom 2-zatični, IP68 vodootporan, navojni, promjer kabela 4,5 - 7,5 mm crni
Predmet br.: 86912
86913
Delock Kabelski spojnik za rad na otvorenom 3-zatični, IP68 vodootporan, navojni, promjer kabela 4,5 - 7,5 mm crni
Predmet br.: 86913
86914
Delock Kabelski spojnik za rad na otvorenom 4-zatični, IP68 vodootporan, navojni, promjer kabela 4,5 - 7,5 mm crni
Predmet br.: 86914
86915
Delock Kabelski spojnik za rad na otvorenom 5-zatični, IP68 vodootporan, navojni, promjer kabela 4,5 - 7,5 mm crni
Predmet br.: 86915
90286
Delock USB skener barkoda 2D za trajnu instalaciju - German Version
Predmet br.: 90286
60395
Delock Kabel napajanja SATA 15-polni muški > 4 x SATA 15-polni ženski 40 cm crni
Predmet br.: 60395
83020
Delock Kabel za napajanje 2 x 15 zatični SATA muški na 8 zatični EPS muški 15 cm
Predmet br.: 83020
86696
Delock Mrežni komplet alata za RJ45 i RJ11
Predmet br.: 86696
63999
Delock Serijski adapter za produžetak kabela od DB9 muški do RJ45 ženski
Predmet br.: 63999
64122
Delock Serijski adapter za produžetak kabela od DB9 ženski do RJ45 ženski
Predmet br.: 64122
12014
Delock USB tipkovnica 2,4 GHz bežična bijela (ravna)
Predmet br.: 12014
86887
Delock Spojnik s optičkim vlaknima s laserskim zaštitnim preklopom SC Simplex ženski na SC Simplex ženski jednostruki zeleno
Predmet br.: 86887
54085
Delock Mini USB 3.2 Gen 1 USB-C™ memorijski stick 128 GB - metalno kućište
Predmet br.: 54085
54082
Delock Mini USB 3.2 Gen 1 USB-C™ memorijski stick 16 GB - metalno kućište
Predmet br.: 54082
54083
Delock Mini USB 3.2 Gen 1 USB-C™ memorijski stick 32 GB - metalno kućište
Predmet br.: 54083
54084
Delock Mini USB 3.2 Gen 1 USB-C™ memorijski stick 64 GB - metalno kućište
Predmet br.: 54084
90011
Delock PCI Express x 4 kartica na 1 x vanjski USB Type-C™ ženski s PD funkcijom + 1 x vanjski USB Type-A ženski SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.2 Gen 2)
Predmet br.: 90011
86898
Delock Spojnik s optičkim vlaknima s laserskim zaštitnim preklopom LC Duplex ženski na LC Duplex ženski jednostruki plavi
Predmet br.: 86898
86897
Delock Spojnik s optičkim vlaknima s laserskim zaštitnim preklopom LC Duplex ženski na LC Duplex ženski jednostruki zeleno
Predmet br.: 86897
86900
Delock Spojnik s optičkim vlaknima s laserskim zaštitnim preklopom LC Duplex ženski na LC Duplex ženski višestruki akvamarin
Predmet br.: 86900
86899
Delock Spojnik s optičkim vlaknima s laserskim zaštitnim preklopom LC Duplex ženski na LC Duplex ženski višestruki bež
Predmet br.: 86899
86901
Delock Spojnik s optičkim vlaknima s laserskim zaštitnim preklopom LC Duplex ženski na LC Duplex ženski višestruki ljubičasta
Predmet br.: 86901
86903
Delock Spojnik s optičkim vlaknima s laserskim zaštitnim preklopom LC Quad ženski na LC Quad ženski jednostruki plavi
Predmet br.: 86903
86902
Delock Spojnik s optičkim vlaknima s laserskim zaštitnim preklopom LC Quad ženski na LC Quad ženski jednostruki zeleno
Predmet br.: 86902
86905
Delock Spojnik s optičkim vlaknima s laserskim zaštitnim preklopom LC Quad ženski na LC Quad ženski višestruki akvamarin
Predmet br.: 86905
86904
Delock Spojnik s optičkim vlaknima s laserskim zaštitnim preklopom LC Quad ženski na LC Quad ženski višestruki bež
Predmet br.: 86904
86906
Delock Spojnik s optičkim vlaknima s laserskim zaštitnim preklopom LC Quad ženski na LC Quad ženski višestruki ljubičasta
Predmet br.: 86906
86893
Delock Spojnik s optičkim vlaknima s laserskim zaštitnim preklopom SC Duplex ženski na SC Duplex ženski jednostruki plavi
Predmet br.: 86893
86892
Delock Spojnik s optičkim vlaknima s laserskim zaštitnim preklopom SC Duplex ženski na SC Duplex ženski jednostruki zeleno
Predmet br.: 86892
86895
Delock Spojnik s optičkim vlaknima s laserskim zaštitnim preklopom SC Duplex ženski na SC Duplex ženski višestruki akvamarin
Predmet br.: 86895
86894
Delock Spojnik s optičkim vlaknima s laserskim zaštitnim preklopom SC Duplex ženski na SC Duplex ženski višestruki bež
Predmet br.: 86894
86896
Delock Spojnik s optičkim vlaknima s laserskim zaštitnim preklopom SC Duplex ženski na SC Duplex ženski višestruki ljubičasta
Predmet br.: 86896
86888
Delock Spojnik s optičkim vlaknima s laserskim zaštitnim preklopom SC Simplex ženski na SC Simplex ženski jednostruki plavi
Predmet br.: 86888
86890
Delock Spojnik s optičkim vlaknima s laserskim zaštitnim preklopom SC Simplex ženski na SC Simplex ženski višestruki akvamarin
Predmet br.: 86890
86889
Delock Spojnik s optičkim vlaknima s laserskim zaštitnim preklopom SC Simplex ženski na SC Simplex ženski višestruki bež
Predmet br.: 86889
86891
Delock Spojnik s optičkim vlaknima s laserskim zaštitnim preklopom SC Simplex ženski na SC Simplex ženski višestruki ljubičasta
Predmet br.: 86891
86848
Delock Kapica za zaštitu optičkih vlakana od prašine s lancem za LC muški, bijeli
Predmet br.: 86848
86847
Delock Kapica za zaštitu optičkih vlakana od prašine s lancem za SC muški, crni
Predmet br.: 86847
86846
Delock Kapica za zaštitu optičkih vlakana od prašine s prstenom od 1,25 mm, 10 komada, bijela
Predmet br.: 86846
86845
Delock Kapica za zaštitu optičkih vlakana od prašine s prstenom od 2,50 mm, 10 komada, bijela
Predmet br.: 86845
86833
Delock Keystone modul LC Duplex ženski na LC Duplex ženski s unutarnjim preklopom za zaštitu lasera
Predmet br.: 86833
86834
Delock Keystone modul LC Duplex ženski na LC Duplex ženski s unutarnjim preklopom za zaštitu lasera
Predmet br.: 86834
86832
Delock Keystone modul SC Simplex ženski na SC Simplex ženski s unutarnjim preklopom za zaštitu lasera
Predmet br.: 86832
86831
Delock Keystone modul SC Simplex ženski na SC Simplex ženski s unutarnjim preklopom za zaštitu lasera
Predmet br.: 86831
86840
Delock Olovka za čišćenje optičkih vlakana za spojnike s prstenom od 1,25 mm
Predmet br.: 86840
86841
Delock Olovka za čišćenje optičkih vlakana za spojnike s prstenom od 2,50 mm
Predmet br.: 86841
86844
Delock Priključna kutija s optičkim vlaknima za ugradnju na zid za 1 x SC Simplex ili LC Duplex, bijela
Predmet br.: 86844
86842
Delock Priključna kutija s optičkim vlaknima za ugradnju na zid za 2 x SC Simplex ili LC Duplex, bijela
Predmet br.: 86842
86843
Delock Priključna kutija s optičkim vlaknima za ugradnju na zid za 4 x SC Simplex ili LC Duplex, bijela
Predmet br.: 86843
86837
Delock Razvodna zidna kutija s optičkim vlaknima s dvostrukim vratašcima, siva
Predmet br.: 86837
86836
Delock Spojnik s optičkim vlaknima SMA 905 Simplex ženski na SMA 905 Simplex ženski metalni
Predmet br.: 86836
86835
Delock Spojnik s optičkim vlaknima ST Simplex ženski na ST Simplex ženski metalni
Predmet br.: 86835
86838
Delock Zaštita spoja termoskupljajuće cijevi s optičkim vlaknima, 40 mm 10 komada
Predmet br.: 86838
86839
Delock Zaštita spoja termoskupljajuće cijevi s optičkim vlaknima, 60 mm 10 komada
Predmet br.: 86839
66646
Delock Adapter USB Tipa-A muški na 2,5 Gigabit LAN kompaktni
Predmet br.: 66646
66645
Delock Adapter USB Type-C™ muški na 2,5 Gigabit LAN kompaktni
Predmet br.: 66645
85010
Delock Aktivni optički kabel HDMI 4K 60 Hz 10 m
Predmet br.: 85010
85012
Delock Aktivni optički kabel HDMI 4K 60 Hz 15 m
Predmet br.: 85012
85015
Delock Aktivni optički kabel HDMI 4K 60 Hz 20 m
Predmet br.: 85015
85016
Delock Aktivni optički kabel HDMI 4K 60 Hz 25 m
Predmet br.: 85016
85049
Delock Aktivni optički kabel HDMI 4K 60 Hz 30 m
Predmet br.: 85049
85683
Delock Kabel Mini SAS SFF-8087 > 4 x SATA 7-polni ženski kutni 90° + bočni trakasti 0,5 m
Predmet br.: 85683
86856
Delock Keystone modul IEC muški > ženski crno
Predmet br.: 86856
86855
Delock Keystone modul IEC ženski > ženski crno
Predmet br.: 86855
86868
Delock Keystone modul TOSLINK ženski > TOSLINK ženski crno
Predmet br.: 86868
86858
Delock Keystone Module stereoutikač ženski 3,5 mm 3-zatični na stereoutikač ženski 3,5 mm 3-zatični pozlaćeni crni
Predmet br.: 86858
89021
Delock PCI Express Kartica > 2 x Gigabit LAN
Predmet br.: 89021
88502
Delock PCI Express kartica na 2 x Gigabit LAN
Predmet br.: 88502
88504
Delock PCI Express kartica na 4 x Gigabit LAN
Predmet br.: 88504
89574
Delock PCI Express x1 kartica na 1 x Gigabit LAN PoE+
Predmet br.: 89574
89025
Delock PCI Express x1 Kartica na 4 x Gigabit LAN
Predmet br.: 89025
89014
Delock Shark Fin Antenne mit LTE + WLAN + GNSS Multiband
Predmet br.: 89014