ProduseNew Products
New Products Intrument de adaptare Instrument de cablu

Categorii

Accessory Adaptor / Convertizor Cables Card Reader Components Dispozitive de intrare Express Card / PCMCIA Home Automation Hubs Incintă Externă Instrumente Memory Mobile Racks Module Multimedia Network Organizare cabluri PCI PCI Express RF radio frequency technology Slot brackets Tehnologie de Instalare

New Products

63826
Delock Adaptor USB Type-C™ la 2,5 Gigabit LAN cu USB Tip-A mamă
Nr.: 63826
90060
Delock Placă PCI Express x4 la 3 x USB Type-C™ + 2 x USB Tip-A - SuperSpeed USB 10 Gbps - Factor de formă cu profil redus
Nr.: 90060
90059
Delock Placă PCI Express x4 la 4 x USB Type-C™ + 1 x USB Tip-A - SuperSpeed USB 10 Gbps - Factor de formă cu profil redus
Nr.: 90059
86586
Delock Cablu audio 8 pini Lightning™ tată la mufă stereo tată, 3,5 mm, 3 pini, 0,5 m
Nr.: 86586
86587
Delock Cablu audio 8 pini Lightning™ tată la mufă stereo tată, 3,5 mm, 3 pini, 1,5 m
Nr.: 86587
87155
Delock Cablu de încărcare USB 3 în 1 pentru Lightning™ / Micro USB / USB Type-C™, 1 m negru
Nr.: 87155
87277
Delock Cablu de încărcare USB 3 în 1 pentru Lightning™ / Micro USB / USB Type-C™, 1 m, 3 culori
Nr.: 87277
87236
Delock Cablu de încărcare USB 3 în 1 pentru Lightning™ / Micro USB / USB Type-C™, 30 cm
Nr.: 87236
87152
Delock Cablu de încărcare USB 3 în 1 pentru Lightning™ / Micro USB / USB Type-C™, 30 cm negru
Nr.: 87152
85415
Delock Cablu de date și încărcare USB Type-C™ la Lightning™ pentru iPhone™, iPad™ și iPod™ albastru 0,5 m MFi
Nr.: 85415
85416
Delock Cablu de date și încărcare USB Type-C™ la Lightning™ pentru iPhone™, iPad™ și iPod™ albastru 1 m MFi
Nr.: 85416
85417
Delock Cablu de date și încărcare USB Type-C™ la Lightning™ pentru iPhone™, iPad™ și iPod™ albastru 2 m MFi
Nr.: 85417
86630
Delock Cablu de date și încărcare USB Type-C™ la Lightning™ pentru iPhone™, iPad™ și iPod™ gri 0,5 m MFi
Nr.: 86630
86631
Delock Cablu de date și încărcare USB Type-C™ la Lightning™ pentru iPhone™, iPad™ și iPod™ gri 1 m MFi
Nr.: 86631
86632
Delock Cablu de date și încărcare USB Type-C™ la Lightning™ pentru iPhone™, iPad™ și iPod™ gri 2 m MFi
Nr.: 86632
84872
Delock Cablu de fibră optică MPO mamă la 12 x LC duplex tată, multi-mode OM3, 50/125 µm, 2 m
Nr.: 84872
84871
Delock Cablu de fibră optică MPO mamă la 12 x SC Simplex tată, mod-unic, 9/125 µm, 2 m
Nr.: 84871
90048
Delock Placă PCI Express la 2 x Serial RS-422/485 cu protecție ESD de 15 kV
Nr.: 90048
63118
Delock Active DisplayPort 1.4 la adaptorul HDMI 8k cu funcție HDR
Nr.: 63118
63200
Delock Active mini DisplayPort 1.4 la adaptorul HDMI 8k cu funcție HDR
Nr.: 63200
63189
Delock Adaptor DVI tată la DisplayPort 1.2 mamă, negru 4K cu funcție HDR, 50 cm
Nr.: 63189
61010
Delock Adaptor DisplayPort 1.1 tată la DVI mamă pasiv alb
Nr.: 61010
61008
Delock Adaptor DisplayPort 1.1 tată la DVI mamă, pasiv, negru
Nr.: 61008
61015
Delock Adaptor DisplayPort 1.1 tată la HDMI mamă, pasiv, alb
Nr.: 61015
61011
Delock Adaptor DisplayPort 1.1 tată la HDMI mamă, pasiv, negru
Nr.: 61011
61007
Delock Adaptor DisplayPort 1.2 tată la VGA mamă pasiv alb
Nr.: 61007
61006
Delock Adaptor DisplayPort 1.2 tată la VGA mamă pasiv negru
Nr.: 61006
85445
Delock Cablu HDMI cu viteză foarte rapidă 48 Gbps 8K 60 Hz albastru 0,5 m certificat
Nr.: 85445
85446
Delock Cablu HDMI cu viteză foarte rapidă 48 Gbps 8K 60 Hz albastru 1 m certificat
Nr.: 85446
85447
Delock Cablu HDMI cu viteză foarte rapidă 48 Gbps 8K 60 Hz albastru 2 m certificat
Nr.: 85447
85448
Delock Cablu HDMI cu viteză foarte rapidă 48 Gbps 8K 60 Hz albastru 3 m certificat
Nr.: 85448
85365
Delock Cablu HDMI cu viteză foarte rapidă 48 Gbps 8K 60 Hz argintiu 0,5 m certificat
Nr.: 85365
85366
Delock Cablu HDMI cu viteză foarte rapidă 48 Gbps 8K 60 Hz argintiu 1 m certificat
Nr.: 85366
85367
Delock Cablu HDMI cu viteză foarte rapidă 48 Gbps 8K 60 Hz argintiu 2 m certificat
Nr.: 85367
85368
Delock Cablu HDMI cu viteză foarte rapidă 48 Gbps 8K 60 Hz argintiu 3 m certificat
Nr.: 85368
83994
Delock Cablu HDMI cu viteză foarte rapidă 48 Gbps 8K 60 Hz gri 0,5 m certificat
Nr.: 83994
83995
Delock Cablu HDMI cu viteză foarte rapidă 48 Gbps 8K 60 Hz gri 1 m certificat
Nr.: 83995
83996
Delock Cablu HDMI cu viteză foarte rapidă 48 Gbps 8K 60 Hz gri 2 m certificat
Nr.: 83996
83997
Delock Cablu HDMI cu viteză foarte rapidă 48 Gbps 8K 60 Hz gri 3 m certificat
Nr.: 83997
85772
Delock Cablu HDMI cu viteză foarte rapidă 48 Gbps 8K 60 Hz roșu 0,5 m certificat
Nr.: 85772
85773
Delock Cablu HDMI cu viteză foarte rapidă 48 Gbps 8K 60 Hz roșu 1 m certificat
Nr.: 85773
85774
Delock Cablu HDMI cu viteză foarte rapidă 48 Gbps 8K 60 Hz roșu 2 m certificat
Nr.: 85774
85775
Delock Cablu HDMI cu viteză foarte rapidă 48 Gbps 8K 60 Hz roșu 3 m certificat
Nr.: 85775
86980
Delock Cablu USB4™ 20 Gbps 2 m
Nr.: 86980
86979
Delock Cablu USB4™ 40 Gbps coaxial 0,8 m
Nr.: 86979
90562
Delock Cititor coduri de bare 1D și 2D pentru 2,4 GHz, Bluetooth sau USB
Nr.: 90562
90057
Delock Conector c.c. 5,5 x 2,5 x 12,0 mm mamă, versiunea de lipire pe perete
Nr.: 90057
18408
Delock Protecție de margine autoadezivă 40 x 40 x 13, mm transparentă
Nr.: 18408
18406
Delock Set marcator de cablu din 10 bucăți, culori asortate
Nr.: 18406
87777
Delock Stație de andocare Thunderbolt™ 3 8k - Dual DisplayPort/USB/LAN/SD/Audio/PD 3,0
Nr.: 87777
18404
Delock Suport de cablu auto-închidere și autoadeziv, 3 bucăți, negru / alb
Nr.: 18404
18402
Delock Suport de cablu autoadeziv combo set din 4 bucăți, negru / alb
Nr.: 18402
18401
Delock Suport de cablu autoadeziv cu 3 treceri de alimentare (1 x cablu plat și 2 x cabluri rotunde) 2 bucăți, alb
Nr.: 18401
18405
Delock Suport de cablu autoadeziv în formă de cruce, 4 bucăți, negru / gri
Nr.: 18405
18400
Delock Suport de cablu trapezoid autoadeziv combo set din 10 bucăți, negru / alb
Nr.: 18400
81376
Delock Cablu de alimentare retractabil Easy 45 modul c.c. 5,5 x 2,1 mm mamă / mamă alb
Nr.: 81376
81377
Delock Cablu de alimentare retractabil Easy 45 modul c.c. 5,5 x 2,1 mm mamă/tată alb
Nr.: 81377
81361
Delock Cablu retractabil Easy 45 Modul RJ45 Cat.5e negru
Nr.: 81361
81375
Delock Cablu retractabil Easy 45 Modul USB 2.0 USB 2.0 3 în 1 USB Tip-A la USB-C™, Micro USB și Iluminare alb
Nr.: 81375
81333
Delock Carcasă montată pe suprafață pentru module Easy 45 152 x 82 mm, albă
Nr.: 81333
81332
Delock Carcasă montată pe suprafață pentru module Easy 45 82 x 82 mm, albă
Nr.: 81332
63738
Delock Hub extern SuperSpeed USB cu 13 porturi + comutator
Nr.: 63738
63669
Delock Hub extern SuperSpeed USB cu 7 porturi + comutator
Nr.: 63669
81379
Delock Panou de conexiuni Easy 45 de 10″ cu decupaj 2 x 90,5 x 45,2 mm, 2U, negru
Nr.: 81379
81378
Delock Panou de conexiuni Easy 45 de 19″ cu decupaj 4 x 90,5 x 45,2 mm, 2U, negru
Nr.: 81378
66865
Delock Panou de patch-uri Keystone de 19″, 24 port, cu reducerea tensiunii, negru
Nr.: 66865
61014
Delock Adaptor Bluetooth 5.0 USB în micro design
Nr.: 61014
19571
Delock Clemă fluture pentru furtun 10 - 16 mm, 10 bucăți metal
Nr.: 19571
19572
Delock Clemă fluture pentru furtun 13 - 19 mm, 10 bucăți metal
Nr.: 19572
19576
Delock Clemă fluture pentru furtun 16 - 25 mm, 10 bucăți metal
Nr.: 19576
19578
Delock Clemă fluture pentru furtun 22 - 32 mm, 10 bucăți metal
Nr.: 19578
19579
Delock Clemă fluture pentru furtun 25 - 40 mm, 10 bucăți metal
Nr.: 19579
19580
Delock Clemă fluture pentru furtun 32 - 50 mm, 10 bucăți metal
Nr.: 19580
19581
Delock Clemă fluture pentru furtun 40 - 60 mm, 10 bucăți metal
Nr.: 19581
19583
Delock Clemă fluture pentru furtun 50 - 70 mm, 10 bucăți metal
Nr.: 19583
19585
Delock Clemă fluture pentru furtun 60 - 80 mm, 10 bucăți metal
Nr.: 19585
19570
Delock Clemă fluture pentru furtun 8 - 12 mm, 10 bucăți metal
Nr.: 19570
87781
Delock Switch 2,5 Gigabit Ethernet cu 5 porturi
Nr.: 87781
87782
Delock Switch 2,5 Gigabit Ethernet cu 8 porturi
Nr.: 87782
86592
Delock Cablu TOSLINK standard tată - tată, 1 m
Nr.: 86592
86593
Delock Cablu TOSLINK standard tată - tată, 2 m
Nr.: 86593
86594
Delock Cablu TOSLINK standard tată - tată, 3 m
Nr.: 86594
86595
Delock Cablu TOSLINK standard tată - tată, 5 m
Nr.: 86595
81364
Delock Buton Easy 45 1-grup 45 x 45 mm, alb
Nr.: 81364
81359
Delock Comutator Easy 45 1-grup 1-pol 1-cale, 45 x 45 mm, alb
Nr.: 81359
81362
Delock Comutator Easy 45 1-grup 1-pol 2-căi 45 x 45 mm, alb
Nr.: 81362
81360
Delock Comutator Easy 45 1-grup 2-poli 1-cale 45 x 45 mm, alb
Nr.: 81360
81363
Delock Comutator Easy 45 2-grupe 1-pol 1-cale 45 x 45 mm, alb
Nr.: 81363
64137
Delock Adaptor M.2 cheie A + E tată la slot cheie M, unghiular cu suport
Nr.: 64137
64136
Delock Card Riser M.2 cheie M Extension NVMe cu cablu de 20 cm
Nr.: 64136
64139
Delock Convertor MacBook Pro SSD în slotul M.2 NVMe
Nr.: 64139
64133
Delock M.2 cheie M la PCIe x16 adaptor NVMe cu cablu de 20 cm
Nr.: 64133
64134
Delock M.2 cheie M la PCIe x16 adaptor NVMe unghiular cu cablu de 20 cm
Nr.: 64134
64131
Delock M.2 cheie M la PCIe x4 adaptor NVMe cu cablu de 20 cm
Nr.: 64131
64132
Delock M.2 cheie M la PCIe x4 adaptor NVMe unghiular cu cablu de 20 cm
Nr.: 64132
64135
Delock M.2 cheie M la U.2 Adaptor SFF-8639 NVMe unghiular cu cablu de 20 cm
Nr.: 64135
66740
Delock Adaptor pentru cască 1 x mufă stereo de 3,5 mm, 4 pini, mamă la 2 x mufe stereo tată de 3,5 mm, 3 pini (CTIA)
Nr.: 66740
20799
Delock Manșon împletit din fibre de aramidă 2 m x 10 mm
Nr.: 20799
20800
Delock Manșon împletit din fibre de aramidă 2 m x 15 mm
Nr.: 20800
20801
Delock Manșon împletit din fibre de aramidă 2 m x 25 mm
Nr.: 20801
20798
Delock Manșon împletit din fibre de aramidă 2 m x 6 mm
Nr.: 20798
66806
Delock Adaptor D-Sub 15 pini, mamă, la 2 x RJ45 mamă
Nr.: 66806
19511
Delock Clemă-fluture pentru furtun din oțel inoxidabil 400 SS 10 - 16 mm, 5 bucăți albastru
Nr.: 19511
19512
Delock Clemă-fluture pentru furtun din oțel inoxidabil 400 SS 12 - 20 mm, 5 bucăți portocaliu
Nr.: 19512
19513
Delock Clemă-fluture pentru furtun din oțel inoxidabil 400 SS 16 - 25 mm, 5 bucăți roșu
Nr.: 19513
19514
Delock Clemă-fluture pentru furtun din oțel inoxidabil 400 SS 20 - 35 mm, 5 bucăți verde
Nr.: 19514
19515
Delock Clemă-fluture pentru furtun din oțel inoxidabil 400 SS 25 - 40 mm, 5 bucăți albastru
Nr.: 19515
19516
Delock Clemă-fluture pentru furtun din oțel inoxidabil 400 SS 30 - 45 mm, 5 bucăți portocaliu
Nr.: 19516
19517
Delock Clemă-fluture pentru furtun din oțel inoxidabil 400 SS 32 - 50 mm, 5 bucăți galben
Nr.: 19517
19518
Delock Clemă-fluture pentru furtun din oțel inoxidabil 400 SS 40 - 60 mm, 5 bucăți roșu
Nr.: 19518
19510
Delock Clemă-fluture pentru furtun din oțel inoxidabil 400 SS 8 - 12 mm, 5 bucăți negru
Nr.: 19510
66807
Delock RJ45 tată cu rezistență de terminare
Nr.: 66807
43414
Delock Panou de patch-uri Keystone cu 12 porturi, gri
Nr.: 43414
43407
Delock Panou de patch-uri Keystone cu 4 porturi, gri
Nr.: 43407
43409
Delock Panou de patch-uri Keystone cu 4 porturi, negru
Nr.: 43409
43410
Delock Panou de patch-uri Keystone cu 6 porturi, gri
Nr.: 43410
43411
Delock Panou de patch-uri Keystone cu 6 porturi, negru
Nr.: 43411
43412
Delock Panou de patch-uri Keystone cu 8 porturi, gri
Nr.: 43412
43413
Delock Panou de patch-uri Keystone cu 8 porturi, negru
Nr.: 43413
86981
Delock Priză de perete Keystone cu 1 porturi
Nr.: 86981
64148
Delock Convertor 2 x SFF-8654 la bifurcare PCIe x16
Nr.: 64148
83002
Delock Cablu de date USB și de încărcare pentru iPhone™, iPad™, iPod™ negru 1 m
Nr.: 83002
86983
Delock Cablu TOSLINK standard tată - tată, 1 m
Nr.: 86983
86984
Delock Cablu TOSLINK standard tată - tată, 2 m
Nr.: 86984
86985
Delock Cablu TOSLINK standard tată - tată, 3 m
Nr.: 86985
90056
Delock Conector c.c. 5,5 x 2,1 x 12,0 mm mamă, versiunea de lipire pe perete
Nr.: 90056
66808
Delock Cablu RJ45 tată la RJ45 mamă Cat.6, rezistent la apă cu presetupă
Nr.: 66808
66809
Delock Cablu RJ45 tată la RJ45 mamă Cat.6, rezistent la apă cu presetupă și protecție la îndoire
Nr.: 66809
66819
Delock Panou de patch-uri Keystone de 10″, 6 porturi, nu sunt necesare instrumente pentru instalare
Nr.: 66819
66821
Delock Panou de patch-uri Keystone de 19″, 12 porturi, nu sunt necesare instrumente pentru instalare
Nr.: 66821
66820
Delock Panou de patch-uri Keystone de 19″, 6 porturi, nu sunt necesare instrumente pentru instalare
Nr.: 66820
27179
Delock Căști Stereo USB cu control al volumului pentru PC și laptop
Nr.: 27179
27178
Delock Căști stereo USB cu control al volumului pentru PC și laptop - ultra ușor
Nr.: 27178
27177
Delock Căști USB Mono cu control al volumului pentru PC și laptop - foarte ușor
Nr.: 27177
43406
Delock 19″ Panou din fibră pentru 24 x SC Duplex / LC Quad
Nr.: 43406
43405
Delock 19″ Panou din fibră pentru 24 x SC Simplex / LC Duplex
Nr.: 43405
42007
Delock Carcasă externă SuperSpeed USB pentru SSD M.2 SATA cheie tip B
Nr.: 42007
90049
Delock Card PCI Express x1 la 2 x PS/2 și antet de pini USB - Factor de formă cu profil redus
Nr.: 90049
90058
Delock Cardul PCI Express la 2 x USB 3.2 Gen 2 intern cheie A 20 pini mamă
Nr.: 90058
91757
Delock Cititor de carduri SuperSpeed USB pentru carduri de memorie SD / Micro SD / MS
Nr.: 91757
87761
Delock Comutați USB 2.0 cu 2 x Tip-B mamă la 1 x Tip-A mamă manual bidirecțional
Nr.: 87761
87763
Delock Comutați USB 2.0 cu 4 x Tip-B mamă la 1 x Tip-A mamă manual bidirecțional
Nr.: 87763
87760
Delock Comutator USB 2.0 cu 1 x Tip-B mamă la 2 x Tip-A mamă, manual, bidirecțional
Nr.: 87760
87762
Delock Comutator USB 2.0 cu 1 x Tip-B mamă la 4 x Tip-A mamă, manual, bidirecțional
Nr.: 87762
87758
Delock Comutator VGA cu 2 porturi, manual bidirecțional
Nr.: 87758
87759
Delock Comutator VGA cu 4 porturi, manual bidirecțional
Nr.: 87759
63797
Delock Convertizor EDSFF E1.S la slot M.2 cheie M NVMe
Nr.: 63797
64128
Delock Hub RGB pentru LED-uri ARGB cu 10 porturi
Nr.: 64128
18409
Delock Inel de cauciuc pentru montarea SSD M.2 și a radiatorului, negru, 10 bucăți
Nr.: 18409
43386
Delock Panou de programare de 19″ din fibră, 24 porturi LC Duplex, albastru
Nr.: 43386
43389
Delock Panou de programare de 19″ din fibră, 24 porturi LC Duplex, aqua
Nr.: 43389
43388
Delock Panou de programare de 19″ din fibră, 24 porturi LC Duplex, bej
Nr.: 43388
43387
Delock Panou de programare de 19″ din fibră, 24 porturi LC Duplex, verde
Nr.: 43387
43391
Delock Panou de programare de 19″ din fibră, 24 porturi LC Duplex, verde lime
Nr.: 43391
43390
Delock Panou de programare de 19″ din fibră, 24 porturi LC Duplex, violet
Nr.: 43390
43398
Delock Panou de programare de 19″ din fibră, 24 porturi LC Quad, albastru
Nr.: 43398
43401
Delock Panou de programare de 19″ din fibră, 24 porturi LC Quad, aqua
Nr.: 43401
43400
Delock Panou de programare de 19″ din fibră, 24 porturi LC Quad, bej
Nr.: 43400
43399
Delock Panou de programare de 19″ din fibră, 24 porturi LC Quad, verde
Nr.: 43399
43404
Delock Panou de programare de 19″ din fibră, 24 porturi LC Quad, verde lime
Nr.: 43404
43403
Delock Panou de programare de 19″ din fibră, 24 porturi LC Quad, violet
Nr.: 43403
43392
Delock Panou de programare de 19″ din fibră, 24 porturi SC Duplex, albastru
Nr.: 43392
43395
Delock Panou de programare de 19″ din fibră, 24 porturi SC Duplex, aqua
Nr.: 43395
43394
Delock Panou de programare de 19″ din fibră, 24 porturi SC Duplex, bej
Nr.: 43394
43393
Delock Panou de programare de 19″ din fibră, 24 porturi SC Duplex, verde
Nr.: 43393
43397
Delock Panou de programare de 19″ din fibră, 24 porturi SC Duplex, verde lime
Nr.: 43397
43396
Delock Panou de programare de 19″ din fibră, 24 porturi SC Duplex, violet
Nr.: 43396
43380
Delock Panou de programare de 19″ din fibră, 24 porturi SC Simplex, albastru
Nr.: 43380
43383
Delock Panou de programare de 19″ din fibră, 24 porturi SC Simplex, aqua
Nr.: 43383
43382
Delock Panou de programare de 19″ din fibră, 24 porturi SC Simplex, bej
Nr.: 43382
43381
Delock Panou de programare de 19″ din fibră, 24 porturi SC Simplex, verde
Nr.: 43381
43385
Delock Panou de programare de 19″ din fibră, 24 porturi SC Simplex, verde lime
Nr.: 43385
43384
Delock Panou de programare de 19″ din fibră, 24 porturi SC Simplex, violet
Nr.: 43384
91755
Delock Placă PCI Express la 1 x slot CFexpress extern
Nr.: 91755
90051
Delock Placă PCI Express x16 la 1 x U.2 NVMe SFF-8639 internă
Nr.: 90051
90047
Delock Placă PCI Express x4 la 1 x internă NVMe M.2 cheie M 80 mm - Factor de formă cu profil redus
Nr.: 90047
41430
Delock Riser Card PCI Express x1 până x16 cu cablu USB de 60 cm
Nr.: 41430
84137
Delock Cablu optic activ HDMI 4K 60 Hz 100 m
Nr.: 84137
84133
Delock Cablu optic activ HDMI 4K 60 Hz 50 m
Nr.: 84133
84136
Delock Cablu optic activ HDMI 4K 60 Hz 70 m
Nr.: 84136
66660
Delock 10″ Dulap de rețea cu capac orb 1U negru
Nr.: 66660
66661
Delock 10″ Dulap de rețea cu capac orb 2U negru
Nr.: 66661
66662
Delock 10″ Dulap de rețea cu capac orb 3U negru
Nr.: 66662
66663
Delock 10″ Dulap de rețea cu capac orb 4U negru
Nr.: 66663
66668
Delock 10″ Panou cabinet de rețea cu fante de ventilație vertical 1U, negru
Nr.: 66668
66669
Delock 10″ Panou cabinet de rețea cu fante de ventilație vertical 2U, negru
Nr.: 66669
66666
Delock 10″ Panou de rutare pentru gestionarea cablurilor cu 2 cârlige unghiulare, 1U, negru
Nr.: 66666
66654
Delock 10″ Panou de rutare pentru gestionarea cablurilor cu deschidere și 2 cârlige 1U, negru
Nr.: 66654
66656
Delock 10″ Panou de rutare pentru gestionarea cablurilor cu deschidere și 3 cârlige 1U, negru
Nr.: 66656
66664
Delock 19″ Dulap de rețea cu capac orb 3U negru
Nr.: 66664
66665
Delock 19″ Dulap de rețea cu capac orb 4U negru
Nr.: 66665
66670
Delock 19″ Panou cabinet de rețea cu fante de ventilație vertical 1U, negru
Nr.: 66670
66671
Delock 19″ Panou cabinet de rețea cu fante de ventilație vertical 2U, negru
Nr.: 66671
66667
Delock 19″ Panou de rutare pentru gestionarea cablurilor cu 4 cârlige unghiulare, 1U, negru
Nr.: 66667
66655
Delock 19″ Panou de rutare pentru gestionarea cablurilor cu deschidere și 2 cârlige 1U, negru
Nr.: 66655
66657
Delock 19″ Panou de rutare pentru gestionarea cablurilor cu deschidere și 3 cârlige 1U, negru
Nr.: 66657
66658
Delock 19″ Panou de rutare pentru gestionarea cablurilor cu deschidere și 4 cârlige 1U, negru
Nr.: 66658
66659
Delock 19″ Panou de rutare pentru gestionarea cablurilor cu deschidere și 5 cârlige 1U, negru
Nr.: 66659
66834
Delock D-Sub 25 pini sertizare mamă la 2 x RJ45 mamă cu set de asamblare, bej
Nr.: 66834
66833
Delock D-Sub 25 pini sertizare tată la 2 x RJ45 mamă cu set de asamblare, bej
Nr.: 66833
66836
Delock D-Sub HD 44 pini sertizare mamă la 2 x RJ45 mamă cu set de asamblare, bej
Nr.: 66836
66835
Delock D-Sub HD 44 pini sertizare tată la 2 x RJ45 mamă cu set de asamblare, bej
Nr.: 66835
66672
Delock Panou cabinet de rețea 10″ cu deschidere 1U, negru
Nr.: 66672
66673
Delock Panou cabinet de rețea 10″ cu deschidere 2U, negru
Nr.: 66673
66674
Delock Panou cabinet de rețea 19″ cu deschidere 1U, negru
Nr.: 66674
66675
Delock Panou cabinet de rețea 19″ cu deschidere 2U, negru
Nr.: 66675
66679
Delock Panou cabinet de rețea 19″ cu fante de ventilație orizontal 1U, negru
Nr.: 66679
66680
Delock Panou cabinet de rețea 19″ cu fante de ventilație orizontal 2U, negru
Nr.: 66680
66681
Delock Panou cabinet de rețea 19″ cu fante de ventilație orizontal 3U, negru
Nr.: 66681
66682
Delock Panou cabinet de rețea 19″ cu fante de ventilație orizontal 4U, negru
Nr.: 66682
66678
Delock Șină de suport a cablului 10″ în formă de paranteză 1U, negru
Nr.: 66678
66677
Delock Șină de suport a cablului 10″, 1U, negru
Nr.: 66677
66816
Delock Set de montare pentru adaptoare cu fibră optică (SC, LC, ST)
Nr.: 66816
66804
Delock Panou de conexiuni cu fibră optică de 10″, 12 porturi pentru SC Duplex / LC Quad 1U, gri
Nr.: 66804
66802
Delock Panou de conexiuni cu fibră optică de 10″, 12 porturi pentru SC Duplex / LC Quad 1U, negru
Nr.: 66802
66803
Delock Panou de conexiuni cu fibră optică de 10″, 12 porturi pentru SC Simplex / LC Duplex 1U, gri
Nr.: 66803
66801
Delock Panou de conexiuni cu fibră optică de 10″, 12 porturi pentru SC Simplex / LC Duplex 1U, negru
Nr.: 66801
66786
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port LC Duplex, albastru, 1U gri
Nr.: 66786
66765
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port LC Duplex, albastru, 1U negru
Nr.: 66765
66789
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port LC Duplex, aqua, 1U gri
Nr.: 66789
66768
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port LC Duplex, aqua, 1U negru
Nr.: 66768
66788
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port LC Duplex, bej, 1U gri
Nr.: 66788
66767
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port LC Duplex, bej, 1U negru
Nr.: 66767
66787
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port LC Duplex, verde, 1U gri
Nr.: 66787
66766
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port LC Duplex, verde, 1U negru
Nr.: 66766
66790
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port LC Duplex, violet, 1U gri
Nr.: 66790
66769
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port LC Duplex, violet, 1U negru
Nr.: 66769
66796
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port LC Quad, albastru, 1U gri
Nr.: 66796
66776
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port LC Quad, albastru, 1U negru
Nr.: 66776
66799
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port LC Quad, aqua, 1U gri
Nr.: 66799
66779
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port LC Quad, aqua, 1U negru
Nr.: 66779
66798
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port LC Quad, bej, 1U gri
Nr.: 66798
66778
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port LC Quad, bej, 1U negru
Nr.: 66778
66797
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port LC Quad, verde, 1U gri
Nr.: 66797
66777
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port LC Quad, verde, 1U negru
Nr.: 66777
66800
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port LC Quad, violet, 1U gri
Nr.: 66800
66780
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port LC Quad, violet, 1U negru
Nr.: 66780
66791
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port SC Duplex, albastru, 1U gri
Nr.: 66791
66771
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port SC Duplex, albastru, 1U negru
Nr.: 66771
66794
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port SC Duplex, aqua, 1U gri
Nr.: 66794
66774
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port SC Duplex, aqua, 1U negru
Nr.: 66774
66793
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port SC Duplex, bej, 1U gri
Nr.: 66793
66773
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port SC Duplex, bej, 1U negru
Nr.: 66773
66792
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port SC Duplex, verde, 1U gri
Nr.: 66792
66772
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port SC Duplex, verde, 1U negru
Nr.: 66772
66795
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port SC Duplex, violet, 1U gri
Nr.: 66795
66775
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port SC Duplex, violet, 1U negru
Nr.: 66775
66781
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port SC Simplex, albastru, 1U gri
Nr.: 66781
66760
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port SC Simplex, albastru, 1U negru
Nr.: 66760
66784
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port SC Simplex, aqua, 1U gri
Nr.: 66784
66763
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port SC Simplex, aqua, 1U negru
Nr.: 66763
66783
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port SC Simplex, bej, 1U gri
Nr.: 66783
66762
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port SC Simplex, bej, 1U negru
Nr.: 66762
66782
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port SC Simplex, verde, 1U gri
Nr.: 66782
66761
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port SC Simplex, verde, 1U negru
Nr.: 66761
66785
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port SC Simplex, violet, 1U gri
Nr.: 66785
66764
Delock Panou de conexiuni pentru cabluri de fibră optică de 10″ 12 Port SC Simplex, violet, 1U negru
Nr.: 66764
19592
Delock Tub termocontractabil model-X antiderapant 1 m x 15 mm, galben
Nr.: 19592
19586
Delock Tub termocontractabil model-X antiderapant 1 m x 15 mm, negru
Nr.: 19586
19591
Delock Tub termocontractabil model-X antiderapant 1 m x 15 mm, roșu
Nr.: 19591
19595
Delock Tub termocontractabil model-X antiderapant 1 m x 20 mm, galben
Nr.: 19595
19593
Delock Tub termocontractabil model-X antiderapant 1 m x 20 mm, negru
Nr.: 19593
19594
Delock Tub termocontractabil model-X antiderapant 1 m x 20 mm, roșu
Nr.: 19594
19599
Delock Tub termocontractabil model-X antiderapant 1 m x 30 mm, galben
Nr.: 19599
19596
Delock Tub termocontractabil model-X antiderapant 1 m x 30 mm, negru
Nr.: 19596
19598
Delock Tub termocontractabil model-X antiderapant 1 m x 30 mm, roșu
Nr.: 19598
19605
Delock Tub termocontractabil model-X antiderapant 1 m x 40 mm, galben
Nr.: 19605
19602
Delock Tub termocontractabil model-X antiderapant 1 m x 40 mm, negru
Nr.: 19602
19604
Delock Tub termocontractabil model-X antiderapant 1 m x 40 mm, roșu
Nr.: 19604
19610
Delock Tub termocontractabil model-X antiderapant 1 m x 50 mm, galben
Nr.: 19610
19607
Delock Tub termocontractabil model-X antiderapant 1 m x 50 mm, negru
Nr.: 19607
19609
Delock Tub termocontractabil model-X antiderapant 1 m x 50 mm, roșu
Nr.: 19609
87791
Delock Modul Keystone cu port de încărcare USB Tip-A 2,1 A, alb
Nr.: 87791
87792
Delock Modul Keystone cu port de încărcare USB Type-C™ 2,1 A, alb
Nr.: 87792
87793
Delock Modul Keystone cu port de încărcare USB Type-C™ 2,1 A, negru
Nr.: 87793
18397
Delock Protecție pentru muchii autoadezivă de spumă, 56 x 56 x 22 mm, negru
Nr.: 18397
18396
Delock Protecție pentru muchii autoadezivă de spumă, 56 x 56 x 33 mm, negru
Nr.: 18396
18398
Delock Protecție pentru muchii autoadezivă de spumă, 70 x 67 x 35 mm, negru
Nr.: 18398
86975
Delock Cuplaj pentru cablul de rețea Cat.6 STP, fără unelte
Nr.: 86975
86976
Delock Cuplaj pentru cablul de rețea Cat.6A STP, fără unelte
Nr.: 86976
20788
Delock Manșon împletit pentru ecranare EMC extensibil 2 m x 10 mm
Nr.: 20788
20789
Delock Manșon împletit pentru ecranare EMC extensibil 2 m x 15 mm
Nr.: 20789
20790
Delock Manșon împletit pentru ecranare EMC extensibil 2 m x 25 mm
Nr.: 20790
20787
Delock Manșon împletit pentru ecranare EMC extensibil 2 m x 6 mm
Nr.: 20787
86977
Delock RJ45 tată Cat.6 UTP fără scule
Nr.: 86977
86978
Delock RJ45 tată Cat.6A UTP fără scule
Nr.: 86978
90555
Delock Suport pentru scaner de coduri de bare cu suport flexibil negru
Nr.: 90555
90052
Delock Antenă cu aripi de rechin cu LTE + WLAN + GNSS cu mai multe benzi
Nr.: 90052
85502
Delock Cablu DisplayPort active 8K 60 Hz 10 m
Nr.: 85502
85503
Delock Cablu DisplayPort active 8K 60 Hz 12 m
Nr.: 85503
85504
Delock Cablu DisplayPort active 8K 60 Hz 15 m
Nr.: 85504
82219
Delock Cablu SAS SFF-8482 + Alimentare > 1 x SATA 7 pin 0,5 m
Nr.: 82219
90054
Delock Placă PCI Express x16 la 4 x internă NVMe M.2 cheie M cu ventilator - Bifurcație
Nr.: 90054
47004
Delock Raft mobil cu tavă interioară 1 x M.2 NMve SSD pentru Raft mobil 47003
Nr.: 47004
47003
Delock Raft mobil placă PCI Express pentru 1 x M.2 NMve SSD - Factor de formă cu profil redus
Nr.: 47003