TermékekNew Products
New Products Adapter eszköz Kábel eszköz

Kategóriák

Accessory Adapter / Átalakítók Beépítési technológia Bemeneti eszközök Elosztó Eszközök Express Card / PCMCIA Hálózat Kábel elrendezés Kábelek Kártyaolvasó Készülékházak Memória Mobil keretek Module Multimédia Otthoni automatizálás PCI PCI Express Részegységek RF rádiófrekvenciás technológia Slot brackets

New Products

89051
Delock PCI Express kártya 4 x SATA 6 Gb/s RAID és HyperDuo-hoz - alacsony profilú formatényező
Tételszám: 89051
63559
Delock Adapter DisplayPort 1.2-dugós csatlakozó -HDMI-csatlakozóhüvely 4K passzív fekete
Tételszám: 63559
63482
Delock Adapter DisplayPort 1.2-dugós csatlakozó-DVI-csatlakozóhüvely 4K aktív fekete
Tételszám: 63482
63586
Delock Adapter DisplayPort 1.2-dugós csatlakozó-HDMI-csatlakozóhüvely 4K aktív fehér
Tételszám: 63586
63585
Delock Adapter DisplayPort 1.2-dugós csatlakozó-HDMI-csatlakozóhüvely 4K aktív fekete
Tételszám: 63585
66039
Delock Adapter SuperSpeed USB (USB 3.2 Gen 1) USB A-típusú csatlakozódugóval > Gigabit LAN 10/100/1000 Mbps, kompakt, fekete
Tételszám: 66039
66043
Delock Adapter SuperSpeed USB (USB 3.2 Gen 1) USB Type-C™ csatlakozódugóval > Gigabit LAN 10/100/1000 Mbps, kompakt, fekete
Tételszám: 66043
43415
Delock Fekete 12 portos Keystone próbapanel
Tételszám: 43415
89189
Delock PCI Express Kártya 1 x Gigabit LAN
Tételszám: 89189
86948
Delock IOT Grove átalakító kábel 4 db. tűs apa - 4 db. Jumper anya 10 cm hosszú
Tételszám: 86948
86947
Delock IOT Grove átalakító kábel 4 db. tűs apa - 4 db. Jumper anya 20 cm hosszú
Tételszám: 86947
86946
Delock IOT Grove átalakító kábel 4 db. tűs apa - 4 db. Jumper anya 5 cm hosszú
Tételszám: 86946
86950
Delock IOT Grove átalakító kábel 4 db. tűs apa - 4 db. Jumper anya 50 cm hosszú
Tételszám: 86950
86956
Delock Optikai szálkábel MPO anya - MPO anya12 szál, poláris A, multi módú OM4, 50/125 µm, 2 m hosszú
Tételszám: 86956
86957
Delock Optikai szálkábel MPO anya - MPO anya12 szál, poláris B, multi módú OM4, 50/125 µm, 2 m hosszú
Tételszám: 86957
86953
Delock Univerzális IOT Grove kábel 4 db. tűs apa - 4 db. tűs apa 10 cm
Tételszám: 86953
86952
Delock Univerzális IOT Grove kábel 4 db. tűs apa - 4 db. tűs apa 20 cm
Tételszám: 86952
86954
Delock Univerzális IOT Grove kábel 4 db. tűs apa - 4 db. tűs apa 40 cm
Tételszám: 86954
86951
Delock Univerzális IOT Grove kábel 4 db. tűs apa - 4 db. tűs apa 5 cm
Tételszám: 86951
86955
Delock Univerzális IOT Grove kábel 4 db. tűs apa - 4 db. tűs apa 50 cm
Tételszám: 86955
64164
Delock Soros kapcsolati kábel FTDI chipszettel, USB 2.0 A-típusú apa - RS-232 RJ45 anya, 1 m hosszú, fekete színű
Tételszám: 64164
64165
Delock Soros kapcsolati kábel FTDI chipszettel, USB 2.0 A-típusú apa - RS-232 RJ45 anya, 2 m hosszú, fekete színű
Tételszám: 64165
64162
Delock Soros kapcsolati kábel FTDI chipszettel, USB 2.0 A-típusú apa - RS-232 RJ45 anya, 25 cm hosszú, fekete színű
Tételszám: 64162
64163
Delock Soros kapcsolati kábel FTDI chipszettel, USB 2.0 A-típusú apa - RS-232 RJ45 anya, 50 cm hosszú, fekete színű
Tételszám: 64163
64160
Delock Soros kapcsolati kábel FTDI chipszettel, USB 2.0 A-típusú apa - RS-232 RJ45 apa, 1 m hosszú, fekete színű
Tételszám: 64160
64161
Delock Soros kapcsolati kábel FTDI chipszettel, USB 2.0 A-típusú apa - RS-232 RJ45 apa, 2 m hosszú, fekete színű
Tételszám: 64161
64158
Delock Soros kapcsolati kábel FTDI chipszettel, USB 2.0 A-típusú apa - RS-232 RJ45 apa, 25 cm hosszú, fekete színű
Tételszám: 64158
64159
Delock Soros kapcsolati kábel FTDI chipszettel, USB 2.0 A-típusú apa - RS-232 RJ45 apa, 50 cm hosszú, fekete színű
Tételszám: 64159
90060
Delock PCI Express x4 Kártya - 3 x USB Type-C™ + 2 x A-típusú USB - SuperSpeed USB 10 Gbps - alacsony profilú formatényező
Tételszám: 90060
90059
Delock PCI Express x4 Kártya - 4 x USB Type-C™ + 1 x A-típusú USB - SuperSpeed USB 10 Gbps - alacsony profilú formatényező
Tételszám: 90059
63826
Delock USB Type-C™ adapter USB A-típusú hüvely 2,5 Gigabit LAN
Tételszám: 63826
87277
Delock 1 m hosszú, USB töltő kábel 3 az 1-ben Lightning™-, Micro USB- és USB Type-C™ csatlakozáshoz 3-színű
Tételszám: 87277
87155
Delock 1 m hosszú, USB töltő kábel 3 az 1-ben Lightning™-, Micro USB- és USB Type-C™ csatlakozáshoz, fekete
Tételszám: 87155
87236
Delock 30 cm hosszú, USB töltő kábel 3 az 1-ben Lightning™-, Micro USB- és USB Type-C™ csatlakozáshoz
Tételszám: 87236
87152
Delock 30 cm hosszú, USB töltő kábel 3 az 1-ben Lightning™-, Micro USB- és USB Type-C™ csatlakozáshoz, fekete
Tételszám: 87152
86586
Delock Audió kábel 8 tűs Lightning™ apa - sztereo jack apa 3.5 mm 3 tűs, 0,5 m
Tételszám: 86586
86587
Delock Audió kábel 8 tűs Lightning™ apa - sztereo jack apa 3.5 mm 3 tűs, 1,5 m
Tételszám: 86587
85415
Delock Adat- és töltőkábel USB Type-C™ - Lightning™ iPhone™, iPad™ és iPod™ készülékhez kék 0,5 m MFi
Tételszám: 85415
85416
Delock Adat- és töltőkábel USB Type-C™ - Lightning™ iPhone™, iPad™ és iPod™ készülékhez kék 1 m MFi
Tételszám: 85416
85417
Delock Adat- és töltőkábel USB Type-C™ - Lightning™ iPhone™, iPad™ és iPod™ készülékhez kék 2 m MFi
Tételszám: 85417
86630
Delock Adat- és töltőkábel USB Type-C™ - Lightning™ iPhone™, iPad™ és iPod™ készülékhez szürke 0,5 m MFi
Tételszám: 86630
86631
Delock Adat- és töltőkábel USB Type-C™ - Lightning™ iPhone™, iPad™ és iPod™ készülékhez szürke 1 m MFi
Tételszám: 86631
86632
Delock Adat- és töltőkábel USB Type-C™ - Lightning™ iPhone™, iPad™ és iPod™ készülékhez szürke 2 m MFi
Tételszám: 86632
84872
Delock Optikai szálkábel MPO anya - 12 x LC Duplex apa, multi módú OM3, 50/125 µm, 2 m hosszú
Tételszám: 84872
84871
Delock Optikai szálkábel MPO anya - 12 x SC Simplex apa, egyszerű módozat, 9/125 µm, 2 m hosszú
Tételszám: 84871
90048
Delock PCI Express Kártya > 2 x RS-422/485 soros csatlakozó 15 kV ESD védelemmel
Tételszám: 90048
63189
Delock Adapter DVI-dugós csatlakozó > DisplayPort 1.2-csatlakozóhüvely fekete 4K-hez HDR funkcióval 50 cm
Tételszám: 63189
63118
Delock Aktív DisplayPort 1.4 - HDMI adapter 8K HDR funkcióval
Tételszám: 63118
63200
Delock Aktív mini DisplayPort 1.4 - HDMI adapter 8K HDR funkcióval
Tételszám: 63200
61011
Delock Adapter DisplayPort 1.1-dugós csatlakozó -HDMI-csatlakozóhüvely passzív fekete
Tételszám: 61011
61008
Delock Adapter DisplayPort 1.1-dugós csatlakozó – DVI-csatlakozóhüvely passzív fekete
Tételszám: 61008
61010
Delock Adapter DisplayPort 1.1-dugós csatlakozó-DVI-csatlakozóhüvely passzív fehér
Tételszám: 61010
61015
Delock Adapter DisplayPort 1.1-dugós csatlakozó-HDMI-csatlakozóhüvely passzív fehér
Tételszám: 61015
61007
Delock Adapter DisplayPort 1.2-dugós csatlakozó-VGA-csatlakozóhüvely passzív fehér
Tételszám: 61007
61006
Delock Adapter DisplayPort 1.2-dugós csatlakozó-VGA-csatlakozóhüvely passzív fekete
Tételszám: 61006
90057
Delock DC csatlakozó anya 5,5 x 2,5 x 12,0 mm-es forrasztott foglalatfej verzióval
Tételszám: 90057
18408
Delock Élvédő öntapadó 40 x 40 x 13 mm átlátszó
Tételszám: 18408
18406
Delock Kábeljelző készlet 10 darab válogatott színben
Tételszám: 18406
18405
Delock Kábeltartó kereszt alakú öntapadó 4 darab fekete / szürke
Tételszám: 18405
18401
Delock Kábeltartó öntapadó 3 átvezetővel (1 db lapos kábel és 2 db kerek kábel) 2 db fehér
Tételszám: 18401
18404
Delock Kábeltartó önzáró és öntapadó 3 db fekete / fehér
Tételszám: 18404
18402
Delock Kábeltartó, öntapadó, kombinált készlet 4 db fekete / fehér
Tételszám: 18402
18400
Delock Kábeltartó, trapéz alakú, öntapadó, kombinált készlet, 10 darab fekete / fehér
Tételszám: 18400
87777
Delock Thunderbolt™ 3 dokkoló állomás 8K - Dual DisplayPort / USB / LAN / SD / Audio / PD 3.0
Tételszám: 87777
85365
Delock Ultra nagy sebességű HDMI kábel 48 Gbps 8K 60 Hz ezüst 0,5 m tanúsítvánnyal
Tételszám: 85365
85366
Delock Ultra nagy sebességű HDMI kábel 48 Gbps 8K 60 Hz ezüst 1 m tanúsítvánnyal
Tételszám: 85366
85367
Delock Ultra nagy sebességű HDMI kábel 48 Gbps 8K 60 Hz ezüst 2 m tanúsítvánnyal
Tételszám: 85367
85368
Delock Ultra nagy sebességű HDMI kábel 48 Gbps 8K 60 Hz ezüst 3 m tanúsítvánnyal
Tételszám: 85368
85445
Delock Ultra nagy sebességű HDMI kábel 48 Gbps 8K 60 Hz kék 0,5 m tanúsítvánnyal
Tételszám: 85445
85446
Delock Ultra nagy sebességű HDMI kábel 48 Gbps 8K 60 Hz kék 1 m tanúsítvánnyal
Tételszám: 85446
85447
Delock Ultra nagy sebességű HDMI kábel 48 Gbps 8K 60 Hz kék 2 m tanúsítvánnyal
Tételszám: 85447
85448
Delock Ultra nagy sebességű HDMI kábel 48 Gbps 8K 60 Hz kék 3 m tanúsítvánnyal
Tételszám: 85448
85772
Delock Ultra nagy sebességű HDMI kábel 48 Gbps 8K 60 Hz piros 0,5 m tanúsítvánnyal
Tételszám: 85772
85773
Delock Ultra nagy sebességű HDMI kábel 48 Gbps 8K 60 Hz piros 1 m tanúsítvánnyal
Tételszám: 85773
85774
Delock Ultra nagy sebességű HDMI kábel 48 Gbps 8K 60 Hz piros 2 m tanúsítvánnyal
Tételszám: 85774
85775
Delock Ultra nagy sebességű HDMI kábel 48 Gbps 8K 60 Hz piros 3 m tanúsítvánnyal
Tételszám: 85775
83994
Delock Ultra nagy sebességű HDMI kábel 48 Gbps 8K 60 Hz szürke 0,5 m tanúsítvánnyal
Tételszám: 83994
83995
Delock Ultra nagy sebességű HDMI kábel 48 Gbps 8K 60 Hz szürke 1 m tanúsítvánnyal
Tételszám: 83995
83996
Delock Ultra nagy sebességű HDMI kábel 48 Gbps 8K 60 Hz szürke 2 m tanúsítvánnyal
Tételszám: 83996
83997
Delock Ultra nagy sebességű HDMI kábel 48 Gbps 8K 60 Hz szürke 3 m tanúsítvánnyal
Tételszám: 83997
86980
Delock USB4™ 20 Gbps Kábel 2 m
Tételszám: 86980
86979
Delock USB4™ 40 Gbps koax Kábel 0,8 m
Tételszám: 86979
90562
Delock Vonalkódolvasó 1D és 2D 2,4 GHz-es, Bluetooth vagy USB-hez
Tételszám: 90562
81379
Delock Easy 45 10″ patch panel kivágás 2 x 90,5 x 45,2 mm, 2U, fekete
Tételszám: 81379
81378
Delock Easy 45 19″ patch panel kivágás 4 x 90,5 x 45,2 mm, 2U, fekete
Tételszám: 81378
81333
Delock Easy 45 Modul felületre rögzített háza, 152 x 82 mm, fehér
Tételszám: 81333
81332
Delock Easy 45 Modul felületre rögzített háza, 82 x 82 mm, fehér
Tételszám: 81332
81361
Delock Easy 45 modulos hálózati behúzható kábel RJ45 Cat.5e fekete
Tételszám: 81361
81375
Delock Easy 45 modulos USB 2.0 3 az 1-ben behúzható kábel, A-típusú USB - USB-C™, Micro USB és lightning csatlakozókkal, fehér
Tételszám: 81375
81376
Delock Easy 45 modulos visszahúzható kábel DC 5,5 x 2,1 mm anya / anya, fehér
Tételszám: 81376
81377
Delock Easy 45 modulos visszahúzható kábel DC 5,5 x 2,1 mm anya / apa fehér
Tételszám: 81377
63738
Delock Külső SuperSpeed USB hub 13 bemenettel és kapcsolóval
Tételszám: 63738
63669
Delock Külső SuperSpeed USB hub 7 bemenettel és kapcsolóval
Tételszám: 63669
66865
Delock 19″ Keystone patchpanel terhelésmentesítővel, 24 portos, fekete
Tételszám: 66865
61014
Delock USB Bluetooth 5.0 adapter mikrokialakítással
Tételszám: 61014
19571
Delock Pillangó tömlő bilincs 10 - 16 mm 10 db. fém
Tételszám: 19571
19572
Delock Pillangó tömlő bilincs 13 - 19 mm 10 db. fém
Tételszám: 19572
19576
Delock Pillangó tömlő bilincs 16 - 25 mm 10 db. fém
Tételszám: 19576
19578
Delock Pillangó tömlő bilincs 22 - 32 mm 10 db. fém
Tételszám: 19578
19579
Delock Pillangó tömlő bilincs 25 - 40 mm 10 db. fém
Tételszám: 19579
19580
Delock Pillangó tömlő bilincs 32 - 50 mm 10 db. fém
Tételszám: 19580
19581
Delock Pillangó tömlő bilincs 40 - 60 mm 10 db. fém
Tételszám: 19581
19583
Delock Pillangó tömlő bilincs 50 - 70 mm 10 db. fém
Tételszám: 19583
19585
Delock Pillangó tömlő bilincs 60 - 80 mm 10 db. fém
Tételszám: 19585
19570
Delock Pillangó tömlő bilincs 8 - 12 mm 10 db. fém
Tételszám: 19570
87781
Delock 2,5 Gigabit Ethernet-kapcsoló, 5 port
Tételszám: 87781
87782
Delock 2,5 Gigabit Ethernet-kapcsoló, 8 port
Tételszám: 87782
86592
Delock TOSLINK sztenderd kábel apa - apa 1 m
Tételszám: 86592
86593
Delock TOSLINK sztenderd kábel apa - apa 2 m
Tételszám: 86593
86594
Delock TOSLINK sztenderd kábel apa - apa 3 m
Tételszám: 86594
86595
Delock TOSLINK sztenderd kábel apa - apa 5 m
Tételszám: 86595
81362
Delock Easy 45 egyes kapcsoló egypólusú két irányú 45 x 45 mm, fehér
Tételszám: 81362
81359
Delock Easy 45 Egyes kapcsoló egypólusú, egyirányú 45 x 45 mm, fehér
Tételszám: 81359
81360
Delock Easy 45 egyes kapcsoló kétpóluső egyirányú 45 x 45 mm, fehér
Tételszám: 81360
81364
Delock Easy 45 egyes nyomógomb 45 x 45 mm, fehér
Tételszám: 81364
81363
Delock Easy 45 kettes kapcsoló egypólusú egyirányú 45 x 45 mm, fehér
Tételszám: 81363
64137
Delock Adapter M.2 kulcs A+E apa - M kulcs csatlakoztató karral megdöntött
Tételszám: 64137
64139
Delock Átalakító MacBook Pro SSD - M.2 NVMe csatlakoztatóba
Tételszám: 64139
64133
Delock M.2 kulcs M - PCIe x16 NVMe adapter 20 cm hosszú kábellel
Tételszám: 64133
64134
Delock M.2 kulcs M - PCIe x16 NVMe adapter hajlított 20 cm hosszú kábellel
Tételszám: 64134
64131
Delock M.2 kulcs M - PCIe x4 NVMe adapter 20 cm hosszú kábellel
Tételszám: 64131
64132
Delock M.2 kulcs M - PCIe x4 NVMe adapter hajlított 20 cm hosszú kábellel
Tételszám: 64132
64135
Delock M.2 kulcs M - U.2 SFF-8639 NVMe adapter hajlított 20 cm hosszú kábellel
Tételszám: 64135
64136
Delock Riser kártya M.2 kulcs M Extension NVMe 20 cm hosszú kábellel
Tételszám: 64136
66740
Delock Headset adapter 1 x 3,5 mm-es 4-tűs anya sztereo jack - 2 x 3,5 mm-es, 3-tűs apa sztereo jack (CTIA)
Tételszám: 66740
20799
Delock Aramid szálakból fonott borító 2 m x 10 mm
Tételszám: 20799
20800
Delock Aramid szálakból fonott borító 2 m x 15 mm
Tételszám: 20800
20801
Delock Aramid szálakból fonott borító 2 m x 25 mm
Tételszám: 20801
20798
Delock Aramid szálakból fonott borító 2 m x 6 mm
Tételszám: 20798
66806
Delock D-Sub 15 tűs anya – 2 db. RJ45 anya adapter
Tételszám: 66806
66807
Delock RJ45 apa lezáró rezisztorral
Tételszám: 66807
19511
Delock Tömlőbilincs pillangó fogantyúval rozsdamentes acél 400 SS 10 - 16 mm 5 db. kék
Tételszám: 19511
19512
Delock Tömlőbilincs pillangó fogantyúval rozsdamentes acél 400 SS 12 - 20 mm 5 db. narancssárga
Tételszám: 19512
19513
Delock Tömlőbilincs pillangó fogantyúval rozsdamentes acél 400 SS 16 - 25 mm 5 db. piros
Tételszám: 19513
19514
Delock Tömlőbilincs pillangó fogantyúval rozsdamentes acél 400 SS 20 - 35 mm 5 db. zöld
Tételszám: 19514
19515
Delock Tömlőbilincs pillangó fogantyúval rozsdamentes acél 400 SS 25 - 40 mm 5 db. kék
Tételszám: 19515
19516
Delock Tömlőbilincs pillangó fogantyúval rozsdamentes acél 400 SS 30 - 45 mm 5 db. narancssárga
Tételszám: 19516
19517
Delock Tömlőbilincs pillangó fogantyúval rozsdamentes acél 400 SS 32 - 50 mm 5 db. sárga
Tételszám: 19517
19518
Delock Tömlőbilincs pillangó fogantyúval rozsdamentes acél 400 SS 40 - 60 mm 5 db. piros
Tételszám: 19518
19510
Delock Tömlőbilincs pillangó fogantyúval rozsdamentes acél 400 SS 8 - 12 mm 5 db. fekete
Tételszám: 19510
43409
Delock Fekete 4 portos Keystone próbapanel
Tételszám: 43409
43411
Delock Fekete 6 portos Keystone próbapanel
Tételszám: 43411
43413
Delock Fekete 8 portos Keystone próbapanel
Tételszám: 43413
86981
Delock Lezáró fali kimenet 1 csatlakozóval
Tételszám: 86981
43414
Delock Szürke 12 portos Keystone próbapanel
Tételszám: 43414
43407
Delock Szürke 4 portos Keystone próbapanel
Tételszám: 43407
43410
Delock Szürke 6 portos Keystone próbapanel
Tételszám: 43410
43412
Delock Szürke 8 portos Keystone próbapanel
Tételszám: 43412
64148
Delock Átalakító 2 x SFF-8654 - PCIe x16 elágazás
Tételszám: 64148
90056
Delock DC csatlakozó anya 5,5 x 2,1 x 12,0 mm-es forrasztott foglalatfej verzióval
Tételszám: 90056
86983
Delock TOSLINK sztenderd kábel apa - apa 1 m
Tételszám: 86983
86984
Delock TOSLINK sztenderd kábel apa - apa 2 m
Tételszám: 86984
86985
Delock TOSLINK sztenderd kábel apa - apa 3 m
Tételszám: 86985
83002
Delock USB adat- és töltőkábel iPhone™, iPad™ és iPod™ készülékhez fekete 1 m
Tételszám: 83002
66819
Delock 10″ Keystone Patch Panel 6 portos eszközmentes
Tételszám: 66819
66821
Delock 19″ Keystone Patch Panel 12 portos eszközmentes
Tételszám: 66821
66820
Delock 19″ Keystone Patch Panel 6 portos eszközmentes
Tételszám: 66820
66808
Delock Cat.6 vízhatlan RJ45 apa - RJ45 anya kábel tömszelencével
Tételszám: 66808
66809
Delock Cat.6 vízhatlan RJ45 apa - RJ45 anya kábel tömszelencével és elhajlás védelemmel
Tételszám: 66809
27177
Delock Ultrakönnyű USB Mono fejhallgató hangerő szabályozóval személyi számítógéphez és laptophoz
Tételszám: 27177
27178
Delock Ultrakönnyű USB sztereó fejhallgató hangerő szabályozóval személyi számítógéphez és laptophoz
Tételszám: 27178
27179
Delock USB sztereó fejhallgató hangerő szabályozóval személyi számítógéphez és laptophoz
Tételszám: 27179
43388
Delock 19″ száloptikás csatlakozó panel 24 portos LC Duplex bézs
Tételszám: 43388
43391
Delock 19″ száloptikás csatlakozó panel 24 portos LC Duplex citromzöld
Tételszám: 43391
43390
Delock 19″ száloptikás csatlakozó panel 24 portos LC Duplex ibolya
Tételszám: 43390
43386
Delock 19″ száloptikás csatlakozó panel 24 portos LC Duplex kék
Tételszám: 43386
43389
Delock 19″ száloptikás csatlakozó panel 24 portos LC Duplex vízkék
Tételszám: 43389
43387
Delock 19″ száloptikás csatlakozó panel 24 portos LC Duplex zöld
Tételszám: 43387
43400
Delock 19″ száloptikás csatlakozó panel 24 portos LC Quad bézs
Tételszám: 43400
43404
Delock 19″ száloptikás csatlakozó panel 24 portos LC Quad citromzöld
Tételszám: 43404
43403
Delock 19″ száloptikás csatlakozó panel 24 portos LC Quad ibolya
Tételszám: 43403
43398
Delock 19″ száloptikás csatlakozó panel 24 portos LC Quad kék
Tételszám: 43398
43401
Delock 19″ száloptikás csatlakozó panel 24 portos LC Quad vízkék
Tételszám: 43401
43399
Delock 19″ száloptikás csatlakozó panel 24 portos LC Quad zöld
Tételszám: 43399
43394
Delock 19″ száloptikás csatlakozó panel 24 portos SC Duplex bézs
Tételszám: 43394
43397
Delock 19″ száloptikás csatlakozó panel 24 portos SC Duplex citromzöld
Tételszám: 43397
43396
Delock 19″ száloptikás csatlakozó panel 24 portos SC Duplex ibolya
Tételszám: 43396
43392
Delock 19″ száloptikás csatlakozó panel 24 portos SC Duplex kék
Tételszám: 43392
43395
Delock 19″ száloptikás csatlakozó panel 24 portos SC Duplex vízkék
Tételszám: 43395
43393
Delock 19″ száloptikás csatlakozó panel 24 portos SC Duplex zöld
Tételszám: 43393
43382
Delock 19″ száloptikás csatlakozó panel 24 portos SC Simplex bézs
Tételszám: 43382
43385
Delock 19″ száloptikás csatlakozó panel 24 portos SC Simplex citromzöld
Tételszám: 43385
43384
Delock 19″ száloptikás csatlakozó panel 24 portos SC Simplex ibolya
Tételszám: 43384
43380
Delock 19″ száloptikás csatlakozó panel 24 portos SC Simplex kék
Tételszám: 43380
43383
Delock 19″ száloptikás csatlakozó panel 24 portos SC Simplex vízkék
Tételszám: 43383
43381
Delock 19″ száloptikás csatlakozó panel 24 portos SC Simplex zöld
Tételszám: 43381
43406
Delock 19″ szálpanel 24 db. SC Duplex / LC Quad -hez
Tételszám: 43406
43405
Delock 19″ szálpanel 24 db. SC Simplex / LC Duplex -hez
Tételszám: 43405
87758
Delock 2 portos manuális, kétirányú VGA-kapcsoló
Tételszám: 87758
87759
Delock 4 portos manuális, kétirányú VGA-kapcsoló
Tételszám: 87759
63797
Delock EDSFF E1.S - M.2 M-kulcs nyíláshoz átalakító NVMe
Tételszám: 63797
18409
Delock Gumi gyűrű M.2 SSD és hűtőborda összefogására, 10 db. fekete
Tételszám: 18409
87760
Delock Kétirányú USB 2.0 switch 1 db. B-típusú anya – 2 db. A-típusú anya kézi átkapcsolással
Tételszám: 87760
87762
Delock Kétirányú USB 2.0 switch 1 db. B-típusú anya – 4 db. A-típusú anya kézi átkapcsolással
Tételszám: 87762
87761
Delock Kétirányú USB 2.0 switch 2 db. B-típusú anya - 1 db. A-típus anya kézi átkapcsolással
Tételszám: 87761
87763
Delock Kétirányú USB 2.0 switch 4 db. B-típusú anya - 1 db. A-típus anya kézi átkapcsolással
Tételszám: 87763
42007
Delock Külső ház SuperSpeed USB B-kulcs M.2 SATA SSD-hez
Tételszám: 42007
90058
Delock PCI Express Kártya 2 x belső USB 3.2 Gen 2 Kulcs A, 20 tűs anya csatlakozó
Tételszám: 90058
91755
Delock PCI Express Kártya > 1 x külső CFexpress csatlakozóhoz
Tételszám: 91755
41430
Delock PCI Express Riser kártya x1 - x16, 60 cm-es USB-kábellel
Tételszám: 41430
90049
Delock PCI Express x1 kártya 2 x PS/2 porttal és 1 x USB tűfejjel - alacsony profilú formatényező
Tételszám: 90049
90051
Delock PCI Express x16-kártya - 1 x belső U.2 NVMe SFF-8639
Tételszám: 90051
90047
Delock PCI Express x4-kártya - 1 x belső NVMe M.2 Key M 80 mm - alacsony profilú formatényező
Tételszám: 90047
64128
Delock RGB Hub 10 porttal ARGB LED-ekhez
Tételszám: 64128
91757
Delock SuperSpeed USB kártyaolvasó SD / Micro SD / MS memóriakártyákhoz
Tételszám: 91757
84137
Delock Aktív optikai kábel HDMI 4K 60 Hz 100 m
Tételszám: 84137
84133
Delock Aktív optikai kábel HDMI 4K 60 Hz 50 m
Tételszám: 84133
84136
Delock Aktív optikai kábel HDMI 4K 60 Hz 70 m
Tételszám: 84136
66668
Delock 10″ hálózati kabin panel hosszanti ventiláló nyílásokkal 1U fekete
Tételszám: 66668
66669
Delock 10″ hálózati kabin panel hosszanti ventiláló nyílásokkal 2U fekete
Tételszám: 66669
66672
Delock 10″ hálózati kabinet panel nyílással 1U fekete
Tételszám: 66672
66673
Delock 10″ hálózati kabinet panel nyílással 2U fekete
Tételszám: 66673
66677
Delock 10″ kábel biztosító sín 1U fekete
Tételszám: 66677
66678
Delock 10″ kábel biztosító sín keret alakzatú 1U fekete
Tételszám: 66678
66666
Delock 10″ kábel rendező irányító panel 2 hurokkal hajlított 1U fekete
Tételszám: 66666
66654
Delock 10″ kábel rendező panel nyílással és 2 hurokkal 1U fekete
Tételszám: 66654
66656
Delock 10″ kábel rendező panel nyílással és 3 hurokkal 1U fekete
Tételszám: 66656
66660
Delock 10″, fekete, 1U-s hálózati szekrény tömör borító
Tételszám: 66660
66661
Delock 10″, fekete, 2U-s hálózati szekrény tömör borító
Tételszám: 66661
66662
Delock 10″, fekete, 3U-s hálózati szekrény tömör borító
Tételszám: 66662
66663
Delock 10″, fekete, 4U-s hálózati szekrény tömör borító
Tételszám: 66663
66670
Delock 19″ hálózati kabin panel hosszanti ventiláló nyílásokkal 1U fekete
Tételszám: 66670
66671
Delock 19″ hálózati kabin panel hosszanti ventiláló nyílásokkal 2U fekete
Tételszám: 66671
66679
Delock 19″ hálózati kabinet panel hosszanti ventillációs nyílásokkal 1U fekete
Tételszám: 66679
66680
Delock 19″ hálózati kabinet panel hosszanti ventillációs nyílásokkal 2U fekete
Tételszám: 66680
66681
Delock 19″ hálózati kabinet panel hosszanti ventillációs nyílásokkal 3U fekete
Tételszám: 66681
66682
Delock 19″ hálózati kabinet panel hosszanti ventillációs nyílásokkal 4U fekete
Tételszám: 66682
66674
Delock 19″ hálózati kabinet panel nyílással 1U fekete
Tételszám: 66674
66675
Delock 19″ hálózati kabinet panel nyílással 2U fekete
Tételszám: 66675
66667
Delock 19″ kábel rendező irányító panel 4 hurokkal hajlított 1U fekete
Tételszám: 66667
66655
Delock 19″ kábel rendező panel nyílással és 2 hurokkal 1U fekete
Tételszám: 66655
66657
Delock 19″ kábel rendező panel nyílással és 3 hurokkal 1U fekete
Tételszám: 66657
66658
Delock 19″ kábel rendező panel nyílással és 4 hurokkal 1U fekete
Tételszám: 66658
66659
Delock 19″ kábel rendező panel nyílással és 5 hurokkal 1U fekete
Tételszám: 66659
66664
Delock 19″, fekete, 3U-s hálózati szekrény tömör borító
Tételszám: 66664
66665
Delock 19″, fekete, 4U-s hálózati szekrény tömör borító
Tételszám: 66665
66834
Delock D-Sub 25 tűs krimp anya - 2 x RJ45 anya eszközkészlettel bézs színben
Tételszám: 66834
66833
Delock D-Sub 25 tűs krimp apa - 2 x RJ45 anya eszköz készlettel bézs színben
Tételszám: 66833
66836
Delock D-Sub HD 44 tűs krimp anya - 2 x RJ45 anya eszközkészlettel bézs színben
Tételszám: 66836
66835
Delock D-Sub HD 44 tűs krimp apa - 2 x RJ45 anya eszköz készlettel bézs színben
Tételszám: 66835
66816
Delock Beszerelő készlet száloptikai adapterekhez (SC, LC, ST)
Tételszám: 66816
66802
Delock 10″ optikai szálas patch panel 12 portos SC Duplex / LC Quad-hez 1U fekete
Tételszám: 66802
66804
Delock 10″ optikai szálas patch panel 12 portos SC Duplex / LC Quad-hez 1U szürke
Tételszám: 66804
66801
Delock 10″ optikai szálas patch panel 12 portos SC Simplex / LC Duplex-hez 1U fekete
Tételszám: 66801
66803
Delock 10″ optikai szálas patch panel 12 portos SC Simplex / LC Duplex-hez 1U szürke
Tételszám: 66803
66767
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos LC Duplex bézs 1U fekete
Tételszám: 66767
66788
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos LC Duplex bézs 1U szürke
Tételszám: 66788
66769
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos LC Duplex ibolya 1U fekete
Tételszám: 66769
66790
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos LC Duplex ibolya 1U szürke
Tételszám: 66790
66765
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos LC Duplex kék 1U fekete
Tételszám: 66765
66786
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos LC Duplex kék 1U szürke
Tételszám: 66786
66768
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos LC Duplex vízkék 1U fekete
Tételszám: 66768
66789
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos LC Duplex vízkék 1U szürke
Tételszám: 66789
66766
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos LC Duplex zöld 1U fekete
Tételszám: 66766
66787
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos LC Duplex zöld 1U szürke
Tételszám: 66787
66778
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos LC Quad bézs 1U fekete
Tételszám: 66778
66798
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos LC Quad bézs 1U szürke
Tételszám: 66798
66780
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos LC Quad ibolya 1U fekete
Tételszám: 66780
66800
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos LC Quad ibolya 1U szürke
Tételszám: 66800
66776
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos LC Quad kék 1U fekete
Tételszám: 66776
66796
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos LC Quad kék 1U szürke
Tételszám: 66796
66779
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos LC Quad vízkék 1U fekete
Tételszám: 66779
66799
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos LC Quad vízkék 1U szürke
Tételszám: 66799
66777
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos LC Quad zöld 1U fekete
Tételszám: 66777
66797
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos LC Quad zöld 1U szürke
Tételszám: 66797
66773
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos SC Duplex bézs 1U fekete
Tételszám: 66773
66793
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos SC Duplex bézs 1U szürke
Tételszám: 66793
66775
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos SC Duplex ibolya 1U fekete
Tételszám: 66775
66795
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos SC Duplex ibolya 1U szürke
Tételszám: 66795
66771
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos SC Duplex kék 1U fekete
Tételszám: 66771
66791
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos SC Duplex kék 1U szürke
Tételszám: 66791
66774
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos SC Duplex vízkék 1U fekete
Tételszám: 66774
66794
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos SC Duplex vízkék 1U szürke
Tételszám: 66794
66772
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos SC Duplex zöld 1U fekete
Tételszám: 66772
66792
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos SC Duplex zöld 1U szürke
Tételszám: 66792
66762
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos SC Simplex bézs 1U fekete
Tételszám: 66762
66783
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos SC Simplex bézs 1U szürke
Tételszám: 66783
66764
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos SC Simplex ibolya 1U fekete
Tételszám: 66764
66785
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos SC Simplex ibolya 1U szürke
Tételszám: 66785
66760
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos SC Simplex kék 1U fekete
Tételszám: 66760
66781
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos SC Simplex kék 1U szürke
Tételszám: 66781
66763
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos SC Simplex vízkék 1U fekete
Tételszám: 66763
66784
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos SC Simplex vízkék 1U szürke
Tételszám: 66784
66761
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos SC Simplex zöld 1U fekete
Tételszám: 66761
66782
Delock 10″ üvegszálas patch panel 12 portos SC Simplex zöld 1U szürke
Tételszám: 66782
19586
Delock Zsugorcső X-mintás nem csúszós 1 m x 15 mm fekete
Tételszám: 19586
19591
Delock Zsugorcső X-mintás nem csúszós 1 m x 15 mm piros
Tételszám: 19591
19592
Delock Zsugorcső X-mintás nem csúszós 1 m x 15 mm sárga
Tételszám: 19592
19593
Delock Zsugorcső X-mintás nem csúszós 1 m x 20 mm fekete
Tételszám: 19593
19594
Delock Zsugorcső X-mintás nem csúszós 1 m x 20 mm piros
Tételszám: 19594
19595
Delock Zsugorcső X-mintás nem csúszós 1 m x 20 mm sárga
Tételszám: 19595
19596
Delock Zsugorcső X-mintás nem csúszós 1 m x 30 mm fekete
Tételszám: 19596
19598
Delock Zsugorcső X-mintás nem csúszós 1 m x 30 mm piros
Tételszám: 19598
19599
Delock Zsugorcső X-mintás nem csúszós 1 m x 30 mm sárga
Tételszám: 19599
19602
Delock Zsugorcső X-mintás nem csúszós 1 m x 40 mm fekete
Tételszám: 19602
19604
Delock Zsugorcső X-mintás nem csúszós 1 m x 40 mm piros
Tételszám: 19604
19605
Delock Zsugorcső X-mintás nem csúszós 1 m x 40 mm sárga
Tételszám: 19605
19607
Delock Zsugorcső X-mintás nem csúszós 1 m x 50 mm fekete
Tételszám: 19607
19609
Delock Zsugorcső X-mintás nem csúszós 1 m x 50 mm piros
Tételszám: 19609
19610
Delock Zsugorcső X-mintás nem csúszós 1 m x 50 mm sárga
Tételszám: 19610
87791
Delock 2,1 A-s, fehér, A-típusú USB töltő portos Keystone modul
Tételszám: 87791
87792
Delock 2,1 A-s, fehér, USB Type-C™ töltő portos Keystone modul
Tételszám: 87792
87793
Delock 2,1 A-s, fekete, USB Type-C™ töltő portos Keystone modul
Tételszám: 87793
18397
Delock Öntapadós habszivacs sarokvédő, 56 x 56 x 22 mm méretű, fekete
Tételszám: 18397
18396
Delock Öntapadós habszivacs sarokvédő, 56 x 56 x 33 mm méretű, fekete
Tételszám: 18396
18398
Delock Öntapadós habszivacs sarokvédő, 70 x 67 x 35 mm méretű, fekete
Tételszám: 18398
86975
Delock Csatlakozó a Cat.6 STP hálózati kábelhez szerszám nélküli szerelhetőség
Tételszám: 86975
86976
Delock Csatlakozó a Cat.6A STP hálózati kábelhez szerszám nélküli szerelhetőség
Tételszám: 86976
20788
Delock Fonatos borító EMC burkolására nyúlékony 2 m x 10 mm
Tételszám: 20788
20789
Delock Fonatos borító EMC burkolására nyúlékony 2 m x 15 mm
Tételszám: 20789
20790
Delock Fonatos borító EMC burkolására nyúlékony 2 m x 25 mm
Tételszám: 20790
20787
Delock Fonatos borító EMC burkolására nyúlékony 2 m x 6 mm
Tételszám: 20787
86977
Delock RJ45 dugó Cat.6 UTP szerszám nélkül szerelhető
Tételszám: 86977
86978
Delock RJ45 dugó Cat.6A UTP szerszám nélkül szerelhető
Tételszám: 86978
90555
Delock Vonalkódolvasó állvány rugalmas fekete tartóval
Tételszám: 90555